Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek a moderátorok...

Szerintetek a moderátorok néha jót szórakoznak rajtunk, vagy már halálosan unják az egészet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 16:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a moderátoroktól pedig elnézést kérek, ha megbántottam őket, akár törölhetik is a kérdésemet, mert valakinek nagyon a lelkébe gázoltam ezzel, olyannyira, hogy szívem-lelkem normális állapota van megkérdőjelezve e kérdés miatt. Pedig csak olyannak szántam, mint amikor megkérdezzük egy cukrásztól, hogy eszik-e még tortát, vagy rá sem bír már nézni az édességekre. Ha valaki mást sejt e kérdés mögött (gúnyolódást, provokálást), az valószínűleg saját magából indul ki. Nekem még soha nem moderáltak ki válaszomat, kérdést is csak egyet, de azt is csak azért, mert annyira nem értettem ahhoz a számítástechnikával kapcsolatos kérdéshez, hogy a kérdésem is értelmetlen volt. Csak ennyit akartam.
2012. aug. 23. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!