Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik a moderátorok a...

Miért törlik a moderátorok a teljességgel hasznos válaszaimat is?

Figyelt kérdés

Volt 2 kérdés, majdnem ugyanaz volt a válasz is rájuk, és mondtam magamban, hogy na, ezt mégegyszer nem kéne leírnom, inkább csak átmásolom, mert ez mindkét kérdésre fantasztikusan kielégítő válasz lehet. Erre törölték az egyiket, aztán a kérdező meg csak nézett, még kommentet is írt, hogy hova lett a válaszom.

Miért törlik a jó válaszokat is?



UUUUtóirat:

Az ilyen válaszadók hogy lehet, hogy ugyanannyi százalékon állnak, mint én? (75% vagyok)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__3..


2012. júl. 5. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Az 'ilyen válaszadó' válasza az első, enyém a második. Csak hogy egyértelmű legyen. :)
2012. júl. 5. 08:59
 2/10 anonim válasza:

Valószínűleg azért, mert kijavítottad a rengeteg helyesírási hibáját, és ez nem tetszett neki, elküldte a moderátoroknak, azok meg "miért is ne" alapon törölték.


Egyébként a kérdező sem lehet a toppon helyesírás szempontjából... :)

2012. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt én is tapasztaltam, hogy hiába válaszolok a kérdésre, ha jelzem, hogy az illető borzasztóan ír, akkor már küldik is a baglyot a moderátornak. És nekem úgy tűnik, mintha ezekben az esetekben nem ember, hanem gép lenne a túlsó oldalon, mert a legtöbb esetben törlik.
2012. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jónagyot néztem mikor egy kérdésre bőségesen válaszoltam, 100%-ban haszons válasznak tűnt aztán törölték...
2012. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt is meg lehetne kérdezni, hogy miért nem törlik a moderátorok a "miért törlik a moderátorok..." jellegű kérdést, pedig szokták. És persze szokás szerint nem lehet jelenteni. Szerintem érezd magad kitüntetve, hogy meghagyták a kérdést. Az ilyenekre szokott jönni a piros üzenet, hogy ha bajod van a moderálással, akkor szíveskedj emailben érdeklődni, nem az oldalra kiírni.
2012. júl. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért törölnék a 'miért törlik' jellegű kérdéseket?
2012. júl. 7. 08:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert tipikusan olyan kérdés, ami a moderátoroknak szól, azért.
2012. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hangszoros válasza:

Ara azért kiváncsi lennék, hogy milyen instrukciókat kapnak, és kítől? Az Indexen nagyon kemények. A fő gond: Hogyan lehet reklamálni???

Erről tök csönd van. Jártam úgy, hogy megmrtem kommentelni Bajnay TV üres dumáját. Kulturált formában! Mentem a levesbe. És aki mert érdeklödni utánam azt is kibacták az Indexről. = Abszolut terorizmus!!!

2012. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam így (pontosan 10-15 perce)hogy valaki(k)kérdezte(k)hogy hol lehet yu-gi-oh-t venni/cserélni én meg írom hogy nálam (örülök hogy megszebadulok az ovodás koromból rajtam maradt készlettől)lehet erre leszedik a válaszomat arra hivatkozva hogy ez nem apróhirdetéses oldal de persz én a kérdésre válaszoltam.

Ez kb ilyen esetben lenne indokolt(szerintem):

hol lehet olcsón fúrót venni?

és erre azt írnám hgy nemtom de vegyél jugijót mert nálam most akciós

2012. szept. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A felháborodás jogos, a nekroposztolás már kevésbé.
2012. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!