Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert van az, hogy a salonkerd...

Miert van az, hogy a salonkerdesekre rögtön szazan valaszolnak, aki meg tenyleg segitsegre szorul es ertelmes kerdest tesz fel, az 1 db valaszt sem kap?

Figyelt kérdés

Itt is olvasok kerdeseket, amikre nem erkezett valasz.

Mas kerdesre meg elmondjak 100-an a velemenyüket, de mindenki ugyanezt mondja.


2009. jún. 26. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert sablonkérdésre megvan a sablonválasz ezer újságban,neten,és nem kell hozzá gondolkodni. Valamint egy komolyabb kérdéshez,csak azok tudnak hozzászólni,akik átélték, mert az érdektelenek nem fognak írni. Énis,és szerintem sokan voltunk,hogy fontos kérdésre nem jött válasz. Volt,hogy nekem is nagyon nagy szükségem lett volna rá. Valamint szerintem sok múlik azon,hogy figyelemfelkeltő legyen a kérdés.
2009. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert véleményt nyilvánítani könnyebb, mint egy konkrét válaszra váró kérdést megválaszolni. Ha nem értek valamihez vagy nem tapasztaltam, akkor inkább nem írok, mert az csak félrevezeti a kérdezőt. A kérdések egy része olyan, hogy a kérdező olyan helyzetben van, amit nem tud megoldani és más sem nagyon tudna segíteni. Te valamelyik kérdésedre választ vársz? Melyik az? Én szívesen válaszolok, ha tudok.
2009. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hat ez az...figyelemfelkeltö legyen...ez annyira elkeseritö valahogy...

Meg neha az az erzesem, mintha par ember valaszolgatna csak minden kerdesre...Valahogy a valaszok stilusa olyan egyforma...

2009. jún. 26. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy segítenek annak aki segítséget kér. Igaz, adódhat olyan helyzet, hogy nem tudnak segíteni. Akkor is írnak egy-két vígasztalómondatot, vagy leírják, hogy ők is hasonló helyzetben vannak. A vélemények valóban nagyon hasonlóak sokszor. Ez azért van, mert egyesek félnek a szokásostól eltérő véleményt írni, hátha lepontozzák őket. Viszont az is igaz, hogy ugyanarról a témáról hasonlóan vélekednek.

Te miben kérnél segítséget vagy véleményt?

2009. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aranyos vagy, de nem varok valaszt:-) uj vagyok itt, csak rögtön feltünt a dolog:-)
2009. jún. 26. 17:43
 6/7 A kérdező kommentje:

persze vannak olyanok, mikor valaki azt kerdezi: kinek van esküvöje a balaton eszaki partjan? Arra megertem, hogy nem ir senki:-)

Csak azt latom, hogy sokan provokalnak, arra pedig mindenki harap, s valaszol...Pedig annyival erdekeseb dolgok is lennenek..

2009. jún. 26. 17:46
 7/7 anonim válasza:
100%

Igazad van, szó se róla.

Csak az az ábra, hogy mindenki arra válaszol, amire tud. már jobb esetben. Sablonhelyzetek ugye többször vannak, tehát több válasz is van rá.

Én is szívesen válaszolnék valami nagyon hiper-szuper atomfizikai kérdésre, esetleg informatika-meg műszaki kérdésekre is, de nagyon tapló vagyok hozzá sajna:-((( így aztán hozzá sem szólok, max, egy - egy érdekes kérdés válaszaiba "belenézek" hátha okulok belőle.

A saját szakmámban (adózás, számvitel) meg szívesen válaszolok, ha értelmesen feltett kérdést olvasok.

Aztán válaszolgattam még a másik "szakmámban" is, alias baba, gyerek, nade ott meg valamiért mindig jól lepontozgatják egymást, meg olyan általános letartiát tapasztaltam (rosszmájúságot inkább), úgyhogy elvették a kedvemet a válaszolgatástól.

Én is tettem már fel érdekes kérdést, nem is jött rá csak 1 válasz, de nem sértődtem meg, bizti a többiek nem tudták megválaszolni.

2009. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!