Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha nem konkrét, tudományos...

Ha nem konkrét, tudományos választ kell adni, hanem valamilyen személyes dolgot vagy tanácsot, akkor miért pontozzák le az embereket?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Mert nehéz elfogadni azt, hogy mindenkinek más az értékrendje.


De ha belegondolsz, van benne valami, hisz ha te valamit elítélsz, más meg jó dolognak találja, te sem szimpatizálsz vele.


Jah, meg el ne felejtsük, hogy az ilyen dolgokra könnyebb írni valamit, azaz több féle ember van ott, és tudod, ilyenkor mindig akad néhány szűk látókörű.

2009. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ezt én is meg szeretném tudni.


Az olyan kérdéseket sem bírom, hogy "csak zsenik válaszoljanak!" Ha ennyire pontos választ akar kapni, menjen el egy szakemberhez, ne itt tegye fel a kérdést, mert nem biztos, hogy épp egy "zseni" is van az adott témakörből és válaszol rá. Mert ha nem "zseni" válaszol, mindjárt lepontozzák.

2009. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért is pontoznak le? Kérdezz meg pár embert, h. mi alapján pontoz. Biztos vagyok, hogy egyetértek/tetszik alapján pontoznak. Pedig hasznos/nem hasznos alapján kellene.

Egy pl.: Milyen motorotok van? kérdésre alig van 100%-os válasz. Ott miért pontozzák le? Nem hasznos? Hmmm?

2009. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, hogy mindenhol lepontozzák a válaszokat. A tudományosnál is... Csak oda kevesebb ember jár "okoskodni". A szerelem/szex, meg Családi kapcsolatok témakörben mindenki nagyon otthon van...

De nehogy azt hidd, hogy a másik véleménye miatt...

Azért, mert a pontozásért pont jár, a pontért pedig helyezés jár. És mindenki az élre tör.

2009. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
17:10 - ez az oldal örök problémája. Ugyanazzal a szavazósdival kell hasznos/nem hasznosnak ítélni a választ mint megmondani, hogy tetszik/nem tetszik... Nézd csak meg a szabályzatot.
2009. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az is furcsa, hogy elvileg ha feltesz valaki egy kérdést, akkor a többiek csak válaszolnak, és a kérdező várja a válaszokat, azaz számára kéne hogy hasznos, avagy haszontalan legyen
2009. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ezzel az a baj, h én pl egész addig 100%os voltam, amíg oda nem írtam kérdésre(!), h kire szavaztam EP-választáson...sztem csak a kérdés feltevőjének szabadna szavaznia, mert így nagy szar az egész...így lettem 64%os...Ja és a kérdező is odaírta h mi a szarért kell leszavazni egyből...szal erről ennyit...én ezért csinálnék új adatlapot és megválogatnám a jövőben h mire válaszolok...

Most is már nagyon sok kérdésre inkább nem is válaszolok, mert a sok paraszt(hiába nem ért hozzá...)ha neki nem tetszik leszavazza...és ezzel már hiteledet veszted a százalék szerint, közben meg lehet h neked van igazad...EZ ÍGY SZAR TISZTELT SZERKESZTŐK!!!

2009. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!