Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti szeretitek ha valaki...

Ti szeretitek ha valaki privát üzenetet küld nektek itt?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor miért nem, meg mikor szokott idegesíteni a privát üzenet?
2012. márc. 3. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

>Ti szeretitek ha valaki privát üzenetet küld nektek itt?

Rohadtul nem szeretem.


> Ha nem akkor miért nem, meg mikor szokott idegesíteni

> a privát üzenet?

Egyrészt mert pont azt szeretem ebben az oldalban, hogy még a nicknevem sem látszik. A privát levelezésnél meg látszik. Másrészt meg az Opera-val valamiért nem tudom megnyitni az üzeneteket (nem jelennek meg), el kell indítanom a fostalicska firefox-ot, az meg nem két perc... (8éves Celeron-om van)

2012. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cathilina ***** válasza:
Nem különösebben szeretem, ez nem egy chat-oldal. Az például eléggé zavar, amikor egy kérdező privátban reagál a válaszomra.
2012. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Én szeretem:D

Szerintem izgi mikor látod,hogy egy új üzenet jött, vajon ki az és mit akar:) aztán ha jófej még beszélgetés is kialakulhat:D

2012. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1 az utolsónak. Van amikor jó, de amikor privátba anyáznak azt nem szeretem csak azért mert valami amit írtam nem tetszett nekik.
2012. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy gyerek, aki már hetek óta ostromol, hogy higgyem el az összeesküvés-elméleteit a világot irányító titkos csoportokról, meg egyebekről. Mindezt természetesen privátban. Akkora mennyiségű "bizonyító erejű" szövegeket szokott bemásolni, hogy remélem, előbb-utóbb lefagy tőle a gépe :D
2012. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úristen! :D Ennek a gyereknek sürgősen orvoshoz kéne mennie! Összeesküvés elmélet... LoL!!! xDDD
2012. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én szeretem ha üzi jön mert moszanában kezdem ek gy.k.-ézni és szeretem hogyha új üzenetet vagy választ kapok.Amugy valami chat vagy ilyesmi van itt?
2012. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sokat levelezek itt.

Eddig 6 embert ismertem meg innen komolyabban.

2012. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!