Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek nem furák, néha indokol...

Nektek nem furák, néha indokolatlannak tűnőek a privát üzik?

Figyelt kérdés

Mondok egy egyszerű példát:


Kérdés: Milyen színű legyen a nappali fala? A lila és zöld között vacillálok.


Válaszom: Nekem a lila tetszik, szerintem olyan legyen.


Erre kapok egy privit a kérdezőtől, hogy igen, de neki ezért meg ezért a zöld jobban tetszik. :D


És én ezt nem tudom hova tenni, mert ezt igazán megírhatta volna a kérdéshez is, nem értem, miért kell ezért privit írni, de ha már privit írt, úgy érzem válaszolnom kell. De engem annyira hidegen hagy, hogy egy tök idegen ember milyen színűre festi a falát, elmondtam a kérdésnél, hogy nekem melyik tetszik jobban, akkor mégis mit fűzzek hozzá? :D


De ha nem válaszolok privikre, akkor meg bűntudatom van, hogy a kérdező vár a válaszomra, mert azt hiszi, annyira érdekel a problémája.



Persze vannak "kényesebb" témájú kérdések, ahol sokszor indokolt a priviben történő folytatás (pl. nem akar nyilvánosan konkrétumokat mondani), az más.


2012. febr. 25. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kapni ilyeneket, de csak mióta legutóbb megújult az oldal. Nem tudom őket hova tenni, van amikor nem válaszolok, vagy a kérdésemhez írom.
2012. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a fura, hogy sokak szerint a Családi kapcsolatok kategóriában bármilyen jellegű kérdés feltehető, csak mert a leglátogatottabb része az oldalnak.
2012. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igazad van! nekem főleg a szerelem-szexnél jönnek a nyomulós üzenetek

ha van pl egy pikánsabb kérdés és én válaszolok, hogy mit szoktam a BARÁTOMMAL csinálni akkor jönnek a privátok, hogy "húúú nagyon jó, nincs kedved beszélgetni/ismerkedni? :)"

de nagyon sokszor

miért akarnék velük beszélgetni vagy akár ismerkedni mikor odaírtam hogy kapcsolatban vagyok

:|

de ilyen jellegűeket is kaptam már mint te

melyik telefon tetszik a kettő közül és ír nekem privátban hogy az egyes :S

én nem mindig válaszolok


22L

2012. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

bocsi.

tudom h nem adok valaszt a kerdesedre meg minden de muszaj leirnom h en ezt az egeszet nagyon viccesnek talalom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tenyleg bocs:'DDDDDdd

16/L

2012. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyszer volt egy rosszabb napom, amikor nem is tudom, valami idióta érzelgős kérdést írtam ki. A következő 2 órában annyi lelki nyomorult ember írt nekem, hogy megszámolni sem tudom. Az elején még kedvesek voltak, azokra válaszolgattam, aztán sorra jöttek hogy találkozzunk. Na azon a ponton hagytam az egészet.
2012. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennek a fordítottja is érdekes. Volt, hogy írtam valakinek egy kérdés kapcsán privátot, mert bejött egy kicsit kényesebb téma, és nem akartam, hogy ezt kiszúrja valaki, és szétoffolják a kérdést. A kérdező meg tett rá magasról, ahelyett, hogy privátban válaszol volna, ott a kérdésnél reagált rá. Nem személyes jellegű volt, nem is ez a lényeg, csak egyrészt így értelmetlen volt a diskurzus, másrészt nem véletlenül privátban írtam.
2012. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!