Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van olyan, aki csak azert...

Van olyan, aki csak azert tesz fel kerdest, hogy fentebb keruljon a toplistan?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg te!?
2009. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%
Ha valaki csak azért írogat itt,hogy a topplistán minél jobb helyen legyen azt tudom sajnálni.De nem gondolnám.
2009. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
milyen toplistan?
2009. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát én ezt a top listát tök hü......nek tartom.Ugyan minek.Meg ezek a pontozások.Van aki csak heccböl lepontoz.Szóval minek az egész?????????????

Na meg aki csak azért írogat....SZáááánalmas!!!!!!!!!!!!!!!

De nem hinném,hogy van ilyen.

2009. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
92%
Toplista???????Szerintem ez az oldal azért van hogy segitsünk egymásnak,nem?
2009. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

úgy gondolom nem a % októl lesz vki nagymenő.

a kérdező majd eldönti h meik választ találja hasznosnak.

írhat 47%os válaszadó is nemkell berosálni tőle h biztos buta nemkell hinni neki. hülyeség.

én nem teszek fel felesleges kérdést mivel nem érzem szükségét ha unatkozom 1001 más elfoglaltság van. :)

2009. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Remélem nincs ilyen...

Én legalábbis nem, ez tuti mert még kérdést nem tettem fel csak egyetlen egyet, arra kaptam hasznos választ és ok köszönöm kivettem a részem a kérdezésbõl. Megtudtam ami érdekelt és annyi :)

De ha van ilyen, akkor az elég idióta már bocs

2009. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

Én nem, azt tudom, mert általában olyanok után kérdezek, amit tudok, csak nem vagyok benne biztos, vagy megerősítést/cáfolást várok rá...

De biztos akadnak olyanok, akiknek ez fontos. Általában az motiválja szerintem őket, hogy mindig lepontozzák a válaszaikat.

Különben válaszolással sokkal több pontot érhetsz el, ha ez számít.

2009. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szerintem sem helyes, hogy pontozni lehet, de en abbol indultam ki, hogy neha olyan kerdesekkel talalkozom, amit sokkal egyszerubben, hamarabb es pontosabban meg lehetne tudni ha rakeresne pl. a google-ben, mert ugyebar aki hozzafer az internethez, az nem csak a gyakorikerdesek.hu-hoz fer hozza. Sok olyan kerdes van, amiben a kerdezo nem igazan masok velemenyere, tapasztalatra kivancsi (kiveve a vicces kerdeseket persze). Csak kerdez egyet, hogy kerdezzen.

En is legtobbszor hasznos valaszokat kaptam a kerdeseimre es ez jo.

2009. ápr. 29. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!