Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vagyok egyre lejjebb a...

Miért vagyok egyre lejjebb a toplistán?

Figyelt kérdés
Csak zene témakörbe írok, ott is csak olyan válaszokat adok (naponta átlagosan 3-at), ami tuti hasznos, mégis egyre lejjebb vagyok. Nem mondom, hogy emiatt nem fogok aludni, csak nem értem, miért van ez így. :)
2011. aug. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

én is egyre lejjebb vagyok a toplistán, pedig általában hasznos válaszokat adok, viszont a trollok lepontoznak. most, néhány napja, hogy úgy döntöttem, leszarom a toplistás helyezésemet, és visszaszólogatok a 12 éveseknek, azóta utolsó figyelmeztetésen vagyok az oldalon. igaz, nagyon nem tud izgatni, mégis, valahol bosszant az igazságtalanság. valószínűleg a webminute kft túlfizetett moderátorai, nem igazán veszik a fáradtságot, hogy végigolvassák, és értelmezzék a leírottakat, főleg igaz ez vita esetén, amiben pl esetleg az édesanyámat szidó választ nem törlik a tisztelt moderátorok, viszont engem megfenyegetnek, mert vissza mertem írni. ez az oldal nem az igazságosságáról híres. a pontrendszert is át kellene alakítani, pláne, ha a mélyen tisztelt webprogramozó tulajdonos venné rá a fáradtságot, nem lenne nagy dolog a kódban átírni, hogy a trollkodók értékelését ne vegye figyelembe a rendszer. a másik dolog, hogy a kedves moderátorok is megtanulhatnák végre értelmezni a leírottakat, esetleg a webminute kft beirathatná azt az 5-6 moderátort szövegértési tanfolyamra, vagy hasonlóra.


na mindegy, talán megérted a pontrendszer jelenlegi értelmét (semmi).


béla voltam.

/▌\

/ \

2011. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Béla :)
2011. aug. 29. 21:04
 3/3 anonim válasza:
36%

mert a sok köcsög lepontozza a jó választ a rosszat meg fel,velem volt már ugy,hogy valaki szorol szora lemásolta amit én irtam az enyém le lett nyomva 26 % ra az övét meg felnyomták 76% ra,szép mi?

egy cipöben járunk ,csak én a lovas témakörben vagyok igy ezzel.

2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!