Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Válaszoltam néhány kérdésre,...

Válaszoltam néhány kérdésre, és a válaszaim eltűntek egy idő után. Miért?

Figyelt kérdés
2007. júl. 17. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Válasz akkor törlünk, ha az nagyon nem a témához illő, sértő, nyomdafestéket nem tűrő.

A valláskritika rovat moderálását külső szerkesztő végzi, arról, hogy ő miért törölhet egy választ, nem tudok nyilatkozni.

2007. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De az is lehet, hogy cache-ből jön fel az oldalad (azaz még a válaszadás előtti állapotot látod), és ezért nem látod a saját válaszodat.


Ha megírod, honnan tűnt el, milyen válaszod, mikor válaszoltad, stb. az info (kukac) gyakorikerdesek.hu e-mail címre, megpróbálunk utána járni a dolognak.

2007. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Olvastam régebben a valláskritika rovatot, és engem is felháborított, az sok oda nem illő hittérítő jellegű, elfogult válasz, ami nem való a rovatba a címénél és jellegénél fogva sem. Gondolom ezért törölte nagyon helyesen a rovat szerkesztője.
2007. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A valláskritika rovatba sokan feltesznek olyan kérdéseket, amik megválaszolhatatlannak tűnnek, de aki benne van a témában, mégis egyértelműen tud rájuk felelni. Ez kevésbé elfogult szerintem, mint gúnyolódni olyanon, amit az ember láthatóan nem is ismer.
2007. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!