Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a velemenyed a gyakorikerde...

Mi a velemenyed a gyakorikerdesek.hu oldalrol?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 20:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Eszméletlen ötletes! És az benne a jó, hogy teljesen névtelen! Tényelg bármit megkérdezhetek, amit máshol nem mertem :) És amikről nem tudnék senkit megkérdezni, mert úgyse tudnának rá válaszolni! Pár napja találtam rá az oldalra és nagyon sokat olvasgatok rajta, mindenre rákeresek, ami csak érdekel és egy csomó ember véleményét elolvashatom :) És ha felhúzom magam rajta, akkor simán én is odaírhatom az enyémet ^^ Király ez az oldal jeee :)
2009. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Hogy hátrányt is írjak... Mi ez a baromság h óránként csak egy kérdés?? Így folyton fel kell irogatnom, h következő órába mit akarok kérdezni de má annyi kérdés összegyült hogy... :S Más néven meg macerás lenne regelgetni.. :(
2009. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
más névről sem engedné ne is fáradj vele, mert a gépet jegyzi meg.
2009. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó oldal, hiszen sok érdekes dolgot megtalálni. Viszont elég gáz a szöveg amiket akkor írnak ki ha kérdést szeretnél feltenni... Igen bunkó a szövegük!!!!!!
2009. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
90%

más névről sem engedné ne is fáradj vele, mert a gépet jegyzi meg. A válasz megírásának időpontja: 06-02 22:42

***

Ez így nem igaz!!! Minden családtagunk egy gépről megy 4 címmel, tehát nem a gépet jegyzi meg - ez így nem lenne logikus.

2009. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom sikerült a keresést megoldani, viszont néha ha beírom a keresendő szót akkor kiírja hogy 3 betűnél többet kell keresni, pedig 3 betűnél több a szó.
2009. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
valakioljonmeg.blogspot.com/2010/01/gyakorikerdesekponthu.html
2010. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jólenne, ha lehetne a kérdéseket is pontozni valamint ha akarnánk egy külön mezőben megjelenhetne a felhasználó név, ha valami olyanról van szó ahol ez fontos.
2010. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!