Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a velemenyed a gyakorikerde...

Mi a velemenyed a gyakorikerdesek.hu oldalrol?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Elmaradott, hogy nem tudok oldalt választani egy kérdésen belül. Hogy nem mehetek rá, hogy 5. oldal. egy listával, hanem írogatom át a címet.

Meg törölném az olyan kérdéseket, amiket a google ben is meg lehet találni.

hirtelen ennyi....jaj amúgy nem felejtem el, hogy jó..jó ötlet, hogyvan egy ilyen lehetőség.

2009. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
én szerintem szuper persze-persze vannak hibái de mindek nincs?nálam 10-es skálán 20-as :)
2009. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jobb lenne ha névvel együtt lenne, akkor valószínűleg sokan nem írnának be hülyeségeket, és teszthez kötném a kérdések pontozását, hogy akikről lerí hogy totálisan sötétek egy adott témában, azok ne pontozhassanak! :)
2009. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Sokat nem használta, de azon kevés kérdések válaszai miket feltettem számomra mind hasznosak voltak, szóval én azt mondom, hogy nekem hasznos és jó az oldal, aki gyakortabban használja az tudhatja hibáit meg egyebet, de nekem így jó ahogy van :)

Gratula a szerkesztõ(k)nek :)

2009. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon jó ötlet volt megcsinálni, tetszik az oldal, néha lehetnének újdonságok.
2009. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Jó kis oldal, de azért arra figyelhetnének, hogy ne lehessen 1000 szer megkérdezni ugyanazt a kérdést. Meg akik ilyeneket kérdeznek, h lehetek-e terhes a kigyóuborkától? És ez nem vicc. Ezek mindennapos kérdések. Meg a pontozás is elég érdekes.
2009. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokat kellene még fejleszteni ahhoz, hogy jónak tartsam. A moderátor azt állítja, hogy tudásbázisnak szánják az oldalt, de a keresési lehetőség nagyon szegényes.

Volt, hogy emlékeztem egy válaszra amit meg akartam keresni, de ezzel a keresővel nem sikerült.

Egyszer a tojásfehérje felhasználhatóságáról kerestem, és a talált kérdések a tojásfehérje szerű folyásról szóltak, mert nem lehet témakörre szűkíteni.


Az sem tetszik, hogy a válaszolt kérdéseknél nem hozza előre azt a kérdést, amire a kérdező irt kommentárt(mint új válasz esetén), pedig sokszor van, hogy továbbkérdez egy válasszal kapcsolatban.


Szóval technikailag még elég gyenge az oldal.

2009. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiánypótló oldal, nagyon örülök hogy van. Sajnos sok a hiányossága, de remélem, hogy idővel ezek is megoldódnak.
2009. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

- Részletes keresés ( témakörökben, válaszokban, kérdésben, )

-Sok válasz esetén lapozási lehetőség( Elejére-1.oldal-2.oldal.-Végére.

-Leghasznosabb válasz ( amit a legtöbbször pontoztak fel egy kérdésnél + )


-a törölt válasz helyett egy válasz maradjon mondjuk " A választ moderáltuk" vagy ilyesmi szöveggel hogy a többiek tudják kimoderáltak valakit.Mert előfordult már velem olyan hogy válaszolni akartm az előttem lévőnek és később már nem volt ott amire válaszolni akartam.Értitek ugye :D ?



Ezeket a scripteket pár óra alatt össze lehet dobni.

2009. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 5 csillag az ötletért 4 csillag az oldalért.Előző
2009. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!