Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakorikérdések.hu vagyis...

Egerecske kérdése:

Gyakorikérdések.hu vagyis ezen, jelen oldalon miért van ez? (Lent)

Figyelt kérdés
Miért nem lehet törölni, a régi kérdéseket, illetve leht törölni de csak a saját menünkből, ahol ott van mindenkinek h kérdésed. Na már most ez csak onnan törlődik, de attól még fenn marad a szerveren. Miért tárolnak korábbi kérdéseket? Mi szükség van h a szerver tele legyen több évnyi kérdésekkel, amiket már nem biztos hogy megnézünk. Sok ilyen van, pl Szereted az almát?, Hová mész nyaralni stb kérdéseket miért tárol a szerver hosszú évekig? Pl ezt a kérdést is amit most kiírtam lehet h, pár nap és már senki nem néz rá, de akkor is sokáig ott lesz.
2011. szept. 28. 16:00
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha az oldalnak nem okoz gondot a kérdések kezelése, akkor gondolom téged sem zavar.

Egyébként meg lehet(ne) keresni közöttük, amit nem tesznek meg sokan, mielőtt huszadjára teszik fel ugyanazt a kérdést.

2011. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert attól hogy neked már nem fontos a kérdés attól lehet még hogy másnak hasznára válik a jövőben. Engem csak 1 dolog zavar. Hogy csak 1x lehet kiemelni :/
2011. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja ez vicces 0 válaszos kérdést se tudsz kiemelni újra mért nincs ot is idö számláló

hogy pl 30 nap múlva kilehesen emelni

akár töb válaszost is 15 nap múlva meg mondjuk 0 válaszost

na de mindegy hogy a fontos a 0 válaszos újra kiemelése lene valamenyi idön belül. sok ilyet látam.

2011. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én enm mondom h nem leygen tárolva sokáig, h más is okosodjon :)

De hát rengeteg kérdés van itt ami , szerintem csak a helyet foglalja :)

Főleg ez : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2011. szept. 28. 16:14
 5/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Ennek a kérdésnek igenis van értelme: megmutatja, hová is lehet süllyedni.
2011. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak a helyet foglalják a régi kérdések?


Talán nem férnek el az újak vagy betelt a szerver?

2011. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azért,de szerintem addig amíg nem lassú az oldal (márpedig nem lassú) addig nincs gond,nekem nincsenek az útban!
2011. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem azt mutatja h hova lehet süllyedni, hanem hogy tényleg vannak buta emberek, akik sok mindenhez nem értenek, vagy nem tudják, mi fán terem, ismeretlen számukra.

Pl: bankkártya, van olyan, aki nem tudja a nevét hova, hogyan írja fel rá; vagy hogy a cd tartó számítógépen nem italtartó. ect..

2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!