Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni az ellen ha...

Mit lehet tenni az ellen ha lepontoznak?

Figyelt kérdés
Itt olyanra gondolok hogy pl véleményt kérdez valaki és lepontoznak meg humor kategóriában lepontoznak mikor viccest írtam... +a legidegesítőbb mikor olyanban próbálok segíteni valakinek amiben tényleg tapasztalatom van, a kérdező megköszöni és még is a válasz le van pontozva....
2009. ápr. 14. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

kezdj háborút! pontozz vissza :D



na jó, csak vicceltem. :) De jól hangzott, nem?

Amúgy amikor engem nagyon dühít, h egy válaszomat lepontozták, pedig a kérdésre válaszoltam, és jó választ is adtam, azt csinálom, h végignézem a többi választ, és ami blődség, azt lehúzom, ami jó, azt hasznosnak pontozom, és keresek olyan kérdést, amire nem lehet haszontalan választ adni, tehát vmi egyértelműt! :)

2009. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Na tessek valaki megint pontozgatott,elegge lepontozta a bandat.De hat az ilyenek ellen nincs mit tenni.

Akkor idegesitett engem a pontozas amikor egy teljesen hulye valasz 100% ig fel volt pontozva es en tapasztalatbol tuttam,hogy nem jo valasz es elmondtam hogy mert es jbb otlatet adtam erre en lettem lepontozva,pedig abban biztos voltam hogy jo valaszt adtam.Na ennyit a draga pontozgatokrol.Es most lepontozhattok 0% "draga alaptalan pontozgatok" en le se sz@rom.


1 korabbi valaszolo

2009. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb,ha nem törődsz vele.Válaszolj őszintén továbbra is.
2009. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

Ez mar tenyleg rohejes...

Uristen hogy lehet valaki ennyire idiota?

Hat igen van akinek nincs jobb dolga mint pontozgatni,hat nem irigyellek "draga". XD

(a pontozgatonak)

2009. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg a kerdest is lepontoznak ha lehetne XD

kesz rohej =))

2009. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az fontosabb,hogy a kérdező megkapta a válaszát,pláne hogy mi segítettünk neki,a %-októl meg nem lesz különb az ember.
2009. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!