Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni az ellen ha...

Mit lehet tenni az ellen ha lepontoznak?

Figyelt kérdés
Itt olyanra gondolok hogy pl véleményt kérdez valaki és lepontoznak meg humor kategóriában lepontoznak mikor viccest írtam... +a legidegesítőbb mikor olyanban próbálok segíteni valakinek amiben tényleg tapasztalatom van, a kérdező megköszöni és még is a válasz le van pontozva....
2009. ápr. 14. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

hát ez ellen sajnos nem sok mindent tudsz tenni..

a kérdező megköszöni, és le van pontozva, nem biztos hogy a kérdező pontozta le! de engem is idegesít.

2009. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem tudsz tenni, vagy bevállalod, hogy ennyi buta ember van, vagy nem válaszolsz.
2009. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Számít ez valamit? Nehogy már ilyen hülyeségek miatt aggódj!
2009. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

csak reméltem hátha van valami megoldás...

mert így semmi értelme hogy írja h a válaszadók hány %-ban adnak hasznos válaszokat

2009. ápr. 14. 23:08
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Röhögni lehet a sok idiótán akik hülyék ugyan, de azt hiszik okosak ha egy tök jó választ lepontozhatnak.
2009. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Én már nem is nézem a %-okat mivel nincs semmi értelme ezáltal hogy össze vissza pontoznak.Szerintem tese törödj ezzel,hadjd rájuk.
2009. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell torodni a pontokkal,mert vannak ilyen idiotak akik csak ugy pontozgatnak.Szerintem a kerdezo is tudja milyen idiotak vannak es attol,hogy levagy pontozva o meg talahatja hasznosnak a te valaszodat.En egyszer mindig elolvasom a valaszokat es lavonom a kovetkeztetest es csak utana nezem a pontozast,ha en 1 valaszt hasznosnak talalok nem fogom meggondolni magam mert valami barom lepontozta.Mit szamit az a pont ha segithattel:)
2009. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Az lenne a legjobb ha csak a kerdezo tudna pontozni, es o dontene el, hogy szamara mennyire hasznos egy valasz.

Amugy engem is sokszor lepontoznak, csak tudnam miert???

2009. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Hja, semmit nem lehet tenni.


Sokan mondják, hogy sz*junk bele, ha az idióták lepontoznak, és nem tehetek róla, de engem is bosszant a dolog néha :D

2009. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
engem csak azert bosszatn, mert sokszor egyertelmü, hogy csak velemnykülönbseg miatt pontoznak le, mert leve nem is olyan a kerdes, amire egy valasz letezik, en megirom a velemenyemet, valaki lepontozza, mert neki mas a velemenye, viszont van olyan, aki ezert az en valaszomat megbizhatalannak talalja, hiszen nekem mondjuk most 88 %os a mutatom, de a masiknak meg 98... szerintem is az lenne idealis, ha a kerdezö pontozhatna, bar meg sokszor az is fura, mert elegge meg tudnak sertödni, ha nem az a valasz jön, amire szamitanak...
2009. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!