Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van aki a piros kezek kattintg...

Van aki a piros kezek kattintgatásán élvezkedik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Őszinte részvétem, amiért leszavaztak titeket. Tudjátok mit? Jó kedvemben vagyok, úgyhogy kárpótlásul mindenki kap tőlem egy zöld kezet!
2011. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

szerintem igen

én is keresek direkt interneten hogy tudjak egy kielégítő választ adni a kérdezőnek,erre lepontoznak -.-

meg úgy bírom,az ilyen hülye okostojásokat,akik csak másokat oktatnak,de amúgy k.rvára semmiről nincs fogalmuk,őket felpontozzák,akik meg próbálnak normális választ adni a kérdésre,lepontozzák

2011. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Kezdetben engem is bosszantott a (nekem) igazságtalannak tűnő lepontozás. Aztán rájöttem, ez is olyan, mint a mindennapokban: nem ért velem mindenki egyet, még akkor sem, ha szándékaim szerint jót akarok. Tehát ez a természetes.


Arra viszont kifejezetten jó a lepontozás, hogy fejlesszem a személyiségem, azaz gyakorlom a "nem feltétlenül megsértődni" az ostoba rosszindulaton hozzáállást:p

2011. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 boldogblog ***** válasza:
Helló! Mi az a "piros kezek katindgatása?"
2011. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
kattintgatásán!!
2011. aug. 28. 21:45
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt bírom még, hogyha feltesznek egy ilyen kérdést, hogy Szerinted jó ez a ruha?(például) Ha én erre azt mondom, hogy mindenkinek más az ízlése, de nekem egészem tetszik.(de akinek nem tetszik, azt is megértem)

Erre másnapra ez a válasz 44% hasznos. Nevetséges, de én már vagy fél éve egy százalékon állok, se nem lesz kevesebb, se nem több. Pedig elég sok választ írok, de elég stabil ez a 73%.

2011. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már 74 vagy! :):)
2011. okt. 10. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!