Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van aki a piros kezek kattintg...

Van aki a piros kezek kattintgatásán élvezkedik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom,de tegnap adtam egy választ, valaki nemértett egy viccet,én elmagyaráztam,és 87%-ról 84%-ra estem vissza. Már meggondolom írjak-e egyáltalán ide valamit! :(
2011. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor még mindig én vezetek:) én 83-ról estem vissza 2 nap alatt 71-re:(Nem nagyon értem miért mert semmi rosszat nem írtam nem bántottam meg senkit.Nem fogok többet segíteni s még a véleményemet is megtartom magamnak!....
2011. aug. 17. 14:31
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Aha, ha nagyon nekem nem tetsző választ olvasok akkor igen. De tudod, ezt is csak azért tudom élvezni, mert sok a hozzátok hasonló ember akit ennyire felizgat ha leesik százaléka. Engem a sajátom pont nem érdekel, nem a százalékok miatt válaszolgatok... Örülök ha látom valahol hogy 100%-ra lett értékelve valamelyik válaszom, de ha lepontoznak akkor mi van? Nem jár sajnos csoki annak akinek sok a pontja. :C
2011. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
hát tölem most mindenki bezsebelt itt egy pirosat :D:D:D
2011. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
na el is hiszem,hogy nem izgat!!
2011. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
na most már senki nem ír,mert ez a kérdés idevonzotta az idiótákat(is) akik a kérdésben szerepelnek!:)
2011. aug. 17. 15:55
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Ha a gyakori kérdéseken van olyan,hogy toplista,és meg lehet nézni a válasz hasznosságát,akkor miért ne érdekelne?? Jó tudni,hogy az ember mennyire hasznos válaszoló,és talán tanácsát is elfogadják.De ha vannak olyanok,hogy puszta szórakozásból lepontozzák a választ,elmegy az ember kedve mindentől.
2011. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Én nem szórakozásból pontozok le mint írtam, hanem csak akkor, ha a válaszoló egy idióta.

Amúgy igen, tudom hogy van toplista, voltam már 5. is rajta egy régebbi profilommal, de akkor se értem azokat akiket ez ennyire érdekel? Azért van ez az oldal hogy ha érdekel megkérdezzünk valamit, és válaszolgassunk oda ahova úgy gondoljuk, eszmecserét folytassunk olyasmi témákról amik esetleg a hétköznapokban ismerősök között nem merülnek fel.. Komolyan nem értem, annak a nyomoronc toplistának hogy lehet ekkora jelentőséget tulajdonítani.

2011. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Mégis érdekel ha nézed! De fölös ezen vitatkozni. Úgy sem győzi meg az egyik,a másikat.
2011. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy nézem, ha már van. Akkor úgy fogalmazok inkább, hogy ~nem zavar ha kevés a pontom~. Világos?
2011. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!