Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Felelősségre lehet vonni...

Felelősségre lehet vonni valakit hatóságilag az erre az oldalra beírt kérdése, kommentje alapján?

Figyelt kérdés
Bocs mindenkitől,biztos volt már hasonló kérdés,de én nem találtam és érdekelne
2009. ápr. 13. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Atzt nem tudom,de hogy honnan,melyik gépről írták a választ, könnyen ki tudják deríteni.
2009. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha valakit megfenyeget, vagy valaki(k)ről valótlanságot állít és beperelik, akkor gondolom hogy igen.
2009. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Van ilyenekhez gerinced?
2009. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
szerintem belehet sok olyan kérdést láttam amiért lazán lelehetne akasztani bárkit már majdnem befejeztem az választ és eszembe jutott hogy lazán leakaszthatnak épp ezért kitöröltem az egész szöveget és kérdést is tettem fel olyat bár nem tettem meg a benne leírtakat.ugy hogy én szerintem lazán felelőségre lehet vonni embereket
2009. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, de mégis ki venné a fáradságot, hogy feljelentést tegyen egy sz@ros válasz miatt, mikor egyszerűen le is pontozhatja a delikvens válaszát!
2009. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!