Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy több...

Miért van az, hogy több pirosat nyomsz mint zöldet?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ezen az oldalon ha valaki jót mond(hasznos, vicces vagy bármilyen okból tetszik) nem feltétlenül adnak zöld kezet, sőt...De ha valami az álláspontjával nem egyezik, pirosat viszont elő szeretettel osztogatnak! Szóval miért csak a negatív dolgokat vesszük figyelembe? Rengeteg hasznos választ nem értékelünk zölddel, bezzeg a nekünk nem megfelelőt...Miért? Ebből is látszik mennyire rosszindulatú nép vagyunk?
2011. aug. 2. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen,pontosan így van,ahogy írod!

Eleinte nagyon rosszul estek a lepontozások,már nem érdekel.Pld:azon mit lehet lepontozni,hogy tetszik e Neked ez vagy az a név,vagy hogy mit reggeliztél?Legutóbb azért pontoztak le a sárga földig,mert a kedvenc ételem kérdéshez a halászlét írtam!!!Máig nem értem,miért kaptam a lepontozást???

Már csak az idegesít,amikor a kérdező sem hajlandó megnyomni a zöld kezecskét,holott megköszöni a választ,hogy jónak tartja.

Kegyetlen rossz indulatúak az emberek,arról nem is beszélve,hogy sokszor 12-13 évesek olyan alpári stílusban válaszolnak,hogy sokszor Én szégyenlem magam miattuk.Volt olyan nem régen,hogy feltettem egy kérdést,megkérdezték hogy hány éves vagyok,és amikor válaszoltam hogy 40,akkor rögtön már szánalmas vén k.rvának neveztek...

Én egyébként csak a kérdezőnek adnám meg a lehetőséget a pontozásra,a válaszolók egymást nem értékelhetnék.

Én

2011. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ma 15:03 Lehet, hogy a Kultúra és Közösség/Népszokásokba kellett volna írnom. De lényegében kapcsolatok a kulcsszó:)
2011. aug. 2. 15:08
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában én is csak 'zöldet' nyomok, pirosat ritkán, csak akkor ha valaki tényleg hatalmas nagy orbitális baromságot ír :) Pl. ha van egy átlagos alakú csaj az meg lezsírdisznózza :)
2011. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A "lepontoztak" felkiáltás mindig akkor hangzik el, ha valaki nem 100 %-os :D. Egyébként tényleg nem idevaló a kérdés, csak ezt többen látják, ebből is látszik, hogy Mo. tele van családi ügyekkel. Na, mindegy át fog kerülni a kérdés máshová.
2011. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jah a százalékot és a toplistát én is láttam, csak nem tartom számon, hogy x százalékon, helyezésen álltam még 1 válasszal ezelőtt. Nem igazán lenne követhető, mert én sokszor feljövök, válaszolok 5-6 kérdésre, ha úgy adódik én is írok ki. Szal nem igazán tudnám követni, hogy most ezt a válaszomat le a másikat meg felpontozták. De köszi a magyarázatot.

Hogy a kérdésre is válaszoljak. Én is csak az általam feltett kérdésnél szoktam pontozni, ott is általában, ha értelmes hozzászólás volt és nem csak gúnyolódott az illető akkor zöld kéz, ha meg kötözködik akkor piros. Ha nem azt hallom amit szeretnék, de kulturáltan meg van fogalmazva, akkor is zöld kéz, hisz azért írom ki a a kérdést mert véleményeket várok, nem azt hogy bólogassanak nekem.

2011. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én eddig minden kérdésemre érkező választ értékeltem, természetesen zölddel, kivéve az alpári stílust....
2011. aug. 2. 15:11
 17/20 A kérdező kommentje:

Én akkor is szoktam zöldet adni ha valaki vicceset mond, mert tetszik. De persze nem az alpári oda nem illő dolgokra. De ahogyan valaki már írta miért kell olyat lepontozni aki leírja a kedvenc ételét, vagy mit szeret csinálni stb... mikor ez csak egy "közvéleménykutatás":)

Lehet, hogy át kerül máshová a kérdésem, és ezt is persze meg kellett jegyezni, hogy miért ide írtam ki... Emberi kapcsolatokra gondoltam...

2011. aug. 2. 15:17
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, a vicces válaszra mégis miért kéne zöld kezet adni? Mert a humor kategóriában oké, de én utálom amikor egy teljesen komoly kérdésnél valaki poénkodni próbál. Én erre kifejezetten pirosat adok, a hasznos válaszokra természetesen megy a zöld.
2011. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mert lehet hasznos attól függetlenül, hogy humorosan van megfogalmazva. Én sem arra gondoltam mikor komoly kérdésnél hatalmas baromságot mondanak!
2011. aug. 5. 18:36
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, sajnos a dolgok értékelésére általánosságban nem vesszük annyira a fáradtságot, mint az elégedetlenség kifejezésére.

Ennél van még egy elgondolkodtatóbb jelenség, ami a politikai rovatban mutatkozik meg. Ott rendszerint nem aszerint jelölnek egy választ hasznosnak, nem hasznosnak, hogy az milyen mértékben válaszol a kérdésre, stb., hanem aszerint, hogy politikailag mennyire értenek vele egyet. Mintha itt lenne a választás.

Ezt a tolerancia hiánya okozza. Talán kapcsolatban van azzal is, hogy milyen magas szinten vagyunk képesek egymásnak keresztbe tenni.

2011. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!