Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy több...

Miért van az, hogy több pirosat nyomsz mint zöldet?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ezen az oldalon ha valaki jót mond(hasznos, vicces vagy bármilyen okból tetszik) nem feltétlenül adnak zöld kezet, sőt...De ha valami az álláspontjával nem egyezik, pirosat viszont elő szeretettel osztogatnak! Szóval miért csak a negatív dolgokat vesszük figyelembe? Rengeteg hasznos választ nem értékelünk zölddel, bezzeg a nekünk nem megfelelőt...Miért? Ebből is látszik mennyire rosszindulatú nép vagyunk?
2011. aug. 2. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, ki hogy van ezzel, de ha nekem valami nem tetszik, inkább nem jelölök, viszont, ha valaki frappáns v. példakövető választ ad, azt pozitívan jelölöm. Sajnos (vagy inkább nem foglalkozom vele), irányomba nem ez történik...
2011. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Azért amiért az emberek egy termékkel vagy szolgáltatással kapcsolatos kellemetlen élményeiket is lényegesen több embernek mondják el, mint a jót.


Keserűek vagyunk.

2011. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
DETTÓ,ELŐTTEM SZÓLÓ.
2011. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Ebből is látszik, mennyi az ostoba troll itt az oldalon...az ilyeneket valahogy sosem irtják. Bezzeg ha le merem írni valamiről a véleményem, már kapom is a figyelmeztetést a drága modikáktól, hogy még egy ilyen és tiltva leszek... (nem mintha érne valamit)
2011. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Én nyomom a zöldet, és ritkán a pirosat. Bár azt sem értem, hogy miért írnak ilyen kérdéseket a családi kapcsolatokhoz! ;)
2011. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Én csak abban az esetben szoktam értékelni, hogyha én vagyok a kérdező. Természetesen ha valaki nem ép tanácsot/választ ad, hanem viccelődik olyannal, amivel nem kellene, azt lepontozom, mert számomra nem volt hasznos a válasza és ennyi. Más hozzászólásait nem szoktam értékelni.
2011. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Magyarázza már el nekem valaki, hogy honnan tudjátok, hogy ki mit nyom? Sok kérdésnél olvasom a panaszt, hogy

"lepontoztak". De ezt honnan lehet tudni? 2 éve járok fel ide, de nem sikerült rájönnöm.

2011. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Nézd meg a kategória toplistát.

Csak pár ember van, akinek ez a mániája, érdekesmód a neve nincs kint.

2011. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
A kis kézjelek alatt látható, ha valaki értékelte a választ, hgoy "Ez a válasz x%-ban hasznos"
2011. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy egyszerűen mindenhol, mindenben és mindenkiben csak a rosszat látjuk. És egyszerűen nem vagyunk képesek elfogadni semmit ami nem olyan mint saját magunk... Van akinek más a véleménye dolgokról, egyesek ezt miért képtelenek felfogni?
2011. aug. 2. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!