Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen "szisztéma" szerint...

Milyen "szisztéma" szerint szoktál gyakorizni?

Figyelt kérdés
Csak a kedvelt témaköreidben olvasod el a számodra új kérdéseket, a főoldalon levőket szoktad elolvasni, "egy véletlen kérdés"-ezel...? Ja, és mennyi időt szoktál az oldalon tölteni?
2011. júl. 20. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én általában végig nézem az oldalt minden témában, de csak a főkérdéseket. Néha utánanézek maximum 5.- vagy 10. oldalig az új kérdéseket. De ez akkor szokott lenni mikor rég voltam fent.

De általában családi, egészség, egyéb, szépség és divat, közösség és kultúra, és szerelem/szex témakört szoktam nézni. De a többit is megnézem, ha találok olyan kérdést amire tudok válaszolni érdemben, akkor írok rá. Ilyen pl az ezotéria témakör, vagy az állatok.

Van úgy, hogy sokat vagyok fent pl tegnap mivel nem volt más dolgom, egész este fent voltam itt. :D

Vagy, ha nem tudok mást csinálni net-en akkor itt vagyok fent. :)

A 'véletlen kérdéseket' nem szoktam alkalmazni, csak nagyon ritkán.

2011. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután bejelentkezek,megnézem az "Általad megválaszolt kérdések"-et,és amihez jött új válasz,azt elolvasom.Utána szétnézek a szépség és divat,szerelem&szex,szórakozás,állatok,családi kapcsolatok témakörben.Ezek után megnézem az új kérdéseket a főoldalon(így találtam ezt a kérdést is:D).Néha válaszolok más kérdésekre is,pl:egyéb,egészség,elektronikus eszközök,ételek&italok témában.Kérdést ritkán szoktam feltenni.Átlagban 2 óra/nap szoktam gyikezni,sokszor kevesebb,ha sok a dolgom.
2011. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mikor feljövök először az én kérdéseimet nézem meg hátha valaki válaszolt rá.Aztán megnézem a megválaszoltjaimat is.A kedvelt témakörökben szoktam nézelődni általában ezekben:állatok,családi kapcsolatok,szépség és divat,egyéb kategória meg mikor unatkozok akkor a főoldalon is.Attól függ,ha unatkozok van,hogy 3 órán át is itt tudok ülni,de van,hogy csak 10 percet
2011. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feljövök, először szemrevételezem a főoldalt. Ha valami érdekes kérdésen megakad a szemem, akkor azt megnyitom, aztán ha már ott vagyok, akkor annak a kategóriának a kérdéseit is megnézegetem. Aztán általában a sorrend a következő: Családi kapcsolatoknál megnézem, mik az új kérdések, ami érdekes, azt megnyitom, ha van kedvem, választ is írok. Utána továbbmegyek a Kultúrába, onnan a Politikába, aztán ha kedvem tartja, benézek a Gyerekvállalásba is (ott csak az Egyéb kérdéseket nézem, babás meg terhességes kérdések már nem érintenek, és általában unalmasak is, mióta nagyobb a gyerekem), mostanság a Közoktatásba is benézek, mert szeretek segíteni a leendő egyetemista gólyáknak :) Nagy ritkán lejjebb görgetek, és az Egyéb kérdéseket is megnézem, de ehhez már nagyon kell unatkoznom. Ha már végignéztem a kedvenceimet, akkor rányomok a megválaszoltjaimra, megnézem, hogy azóta miket írtak még hozzá, egy jó kis vitára általában kapható vagyok :D Aztán kezdődik az elejéről a körforgás :D
2011. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hot_kiss ***** válasza:

Először megnézem, hogy az általam feltett kérdésekre jött-e új válasz. Ha igen, visszaírok ha nem, akkor megyek a főoldalra, onnan pedig az általam érdekelt témákra. Ott elidőzök és ha még van időm, akkor átugrok egy kevésbé érdekelt témára vagy olyan dologra, amiben akár lehet részem.

Mostanában már nem is használom a véletlen kérdést.

Van, hogy fél órát van, hogy akár 2-t.

2011. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hot_kiss ***** válasza:
00:17 vagyok ~ az időt egyszeri alkalomra értsd.
2011. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!