Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Rajtam kivűl nézi valaki hogy...

Rajtam kivűl nézi valaki hogy a válaszoló hány %-ban ad hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nézem
2011. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én régen néztem , de ma már kb nem mert csak 10 percre jövök fel ide.
2011. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én számtek kategóriában közel 100% hasznos választ adok, politikában meg úgyis mindenkit lepontoznek, így jön ki a 75%. Akik emiatt nem hisznek nekem számtekben, vagy máshol, azok magukra vessenek :)
2011. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én csak akkor nézem, ha tetszik a válasz és Zöldkezecskét adok nkei, amúgy ha 1o-ban hasznos és nekem tetszik, akkor tökmindegy , kéz neki:P
2011. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig nézem, főleg ha valami fontos válaszról van szó :)
2011. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En szoktam nezni. Es nem szoktam a valaszt e-mailban kerni mert virusokat is kuldhetnek. Csak azert mondom mert lattam h vannak akik odairjak az e-mail cimuket a kerdes utan.
2011. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én szoktam, de ha kevés %ban ír hasznos válaszokat ettől függetlenül még lehet igaza is, úgyhogy ilyen esetekben ez nem nagyon zavar.
2011. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!