Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez miért van? Olyan mintha be...

Ez miért van? Olyan mintha be kéne állni a sorba többit lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Válasz értékelés miatt, ha elegen értékeltek egy kérdést, és a többség mondjuk jónak ítélte, és én rámegyek hogy az nekem nem hasznos, akkor miért -1-es értékelést kapok? Moderátor Urakat/hölgyeket is kérdeznék...

UI: Nem különbözhet a véleményem a més emberekétől?


2011. júl. 16. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem :S
2011. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:

a probléma megoldása ott van, hogy a zöld és a piros kéz a válasz hasznosságát méri. nem pedig hogy neked mi tetszik.

tudod, ha te megkérdezed hogy egy idióta vagy-e, és én azt mondom igen, az akkor is hasznos válasz ha neked nem tetszik.

márpedig ezek a dolgok nagyjából egységesek, és ha mindenki úgy ítéli hogy a kérdésre válaszolt az illető, akkor valószínűleg te vagy h*lye.

2011. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De Megkérdezem, hogy tényleg hülye vagyok-e. Tegyük fel, hogy ezt azért kérdezem, hogy mondjuk az önbizalmamat kicsit helyre tegyem. Erre te azt mondod, hogy igen idióta vagy. Sok olyan ember aki olvassa, az azt írja hogy igen én idióta vagyok. Én pedig az összes választ haszontalannak fogom írni. Ellentétben veletek.
2011. júl. 16. 20:22
 4/9 szamóca.. ***** válasza:
de mirét írnád haszontalannak? hasznos válasz volt, kiváncsi voltál hogy hüülye vagy-e. megtudtad. függetlenül attól hogy jól esett-e, vagyh ogy tetszett-e, ez egy potenciális válasz.
2011. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ez ...tipikus példa kedvenc futballcsapatomhoz kapcsolódó kérdésben, válaszolok, esetleg kérdezek, és a másik csapat szurkolói pedig az egyébként teljesen normális választ haszontalannak írják. Pedig legyen az szakmai vagy szurkoói kérdés, hasznos választ adok.
2011. júl. 16. 20:51
 6/9 szamóca.. ***** válasza:
te is ugyanezt csinálod mikor lepontozol, mert azt mondtam a "hülyevagyok-e" kérdésre hogy igen. ugyanúgy h*lyeség.
2011. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem értesz. Amikor emberek csak azért vannak hogy legyenek. érted itt bóklásznak az oldalon. Várják a hülyébbnél hülyébb kérdést. És mikor kapás van, akkor beírnak válaszként gyökérségeket, aztán felpakolják olyan oldalakra amit szerintem mindketten ismerünk. Ekkor én egy választ haszontallannak írok. Mert

1, nem a kérdésre adott válasz.

2, rasszista, sértő dolgot ír benne.

De ekkor az oldalon bóklászó többi hülye gyerek hasznosnak írja a választ, mert jól "megszívatták" a kérdezőt...

Ebben az esetben mikor 10 ből csak én írtam a választ haszontalannak, a többi hülye gyerek pedig hasznosnak, ezért én -1 es értékelést kapok.

2011. júl. 16. 20:56
 8/9 szamóca.. ***** válasza:
jó igen, ez a fordítottja. ez viszont azért van, mert a rendszer azon az elven lett (szerintem) kiépítve amit az előbb leírtam. és átfedi egymást.
2011. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van barátod?
2011. júl. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!