Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hova és miért tünik el a...

Hova és miért tünik el a válaszom néha, mintha nem is írtam volna?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Moderátor törli különböző okokból, mint például káromkodás, nem odaillő válasz - offolás.
2011. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az unatkozó moderátorok törlik...
2011. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Moderator??? Szerintem meg sok itt a h*lye buta vamzer és azok töröltetik.A csúnya szavakat ami hiába csillagos,mindenki tudja mi az azt miért nem törli a moderátor? Azért,mert nem töröltetik a vamzerek.
2011. jún. 28. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen hangnemben van írva a komment. Józan ész alapján törlik a kommenteket feltételezem, nem zsidó módon azt, ami nekik nem tetszik, vagy mert van egy jó indulató hozzászólásban egy obszcén szó. Érted?
2011. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tele van csúnya szavakkal,de ha megunom majd...

A magyar mindig vamzer volt,ebből történelmünk van.A csúnya szót mindig törölni kéne,nincs vita (mosolyogva írta,vagy nem) mondom beteg emberek azért olvasgatnak itt,hogy ezzel önkielégüljenek.Szégyen,hogy egy normálisnak tünő ilyen oldalt,ezzel elbutitanak.Igaz ez nekik így is pénz.

2011. jún. 28. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

1.Örülj neki, hogy a moderátorok még nem látták a kommented, mert már rég ki tiltottak volna az oldalról.

2.Régen én is azt hittem, hogy a moderátorok szemetek és le is tiltottak az oldalról.Emiatt volt egy hosszabb levelezésem velük és tök normálisak voltak azóta csípem őket.

2011. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami nem ideillő azt tőrlik,ha észreveszik.
2011. júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!