Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nincs jogosultságod ehhez a...

Nincs jogosultságod ehhez a művelethez. HE?

Figyelt kérdés

Nincs jogosultságod ehhez a művelethez.


A letiltásod okai a következők lehetnek:

- Nem tartottad be a gyakorikerdesek.hu használatának szabályait.

- Figyelmeztettünk, de nem vetted üzeneteinket figyelembe.

- Esetleg olyan számítógépről próbálkozol, amiről valaki mást már le kellett tiltanunk.



Milyen üzenetet mikor egyetlen üzenetet sem kaptam?

Amúgy meg miért nem kerül törlésre az egész accom az összes előzményemmel? Nagy átverés az egész, egy idő után kiábrándító, én már csak az emberi hülyeségeket vagyok itt olvasni, az szórakoztató tud lenni.


2011. júl. 11. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést úgy látszik nem nagyon kedvelik a moderátorok.

ne félj, ezt a választ is mindjárt törlik!!!

2011. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a ratyiság? Hova tűnt a válaszom?
2011. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egy embert kitiltanak, akkor minden ugyanazon IP címhez tartozó felhasználót is automatikusan tiltanak. Megtörtént nálunk is, ment egy email az üzemeltetőknek, és a nem bűnös felhasználót helyreállították szó nélkül.


Teljesen azért nem tiltanak ki, mert a kérdéseid és válaszaid másoknak hasznosak lehetnek, illetve biztosan van más oka is, de most más nem jut eszembe. Új műveletet viszont nem tudsz már végezni a meglevő kérdéseid kiemelésén kívül.

2011. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két külön gép volt azonos hálózaton, a sütik nem kavarodtak. IP csere és az email megoldotta, a tiltott felhasználó meg kiszállt a játékból, legalábbis azon a néven. Gond egy szál se, csak tájékoztatásul írtam.
2011. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat egyébként mindenkinek.


Én sem kötekedésképpen írtam amit írtam, bocs, ha félreérthető voltam, kösz, hogy leírtad. :-)

2011. júl. 12. 19:40
 6/9 boldogblog ***** válasza:
Mit csináltál, hogy kitiltottak?
2011. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Mint a legtöbb fórumon és hasonló helyeken, itt sem tolerálják, ha beszólsz a moderátoroknak. :) Ha objektíven nézed, igazuk is van, csak adott pillanatban ezt nehezebb mérlegelni. Másik gyakori ok szokott lenni az, ha mindenhová hülyeségeket válaszolsz és/vagy kamukérdéseket teszel fel. Meg a reklámozás. A lényeg, hogy ne szegd meg a szabályokat, és akkor nem lesz bajod.
2011. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mit tettem? Nevetni fogsz.


Volt egy gyökér kérdés, amit megválaszoltam fullosan de tényleg. És kiakadtam a végén azon, hogy minden második szava az, hogy XD, meg lol borzalmas helyesírással, (ien, mien, vok stb, tehát ez a tipikus "msn köcsög" ezt nem tudom máshogy mondani) de nem anyáztam, semmi ilyesmi, csak kifejtettem a véleményem, hogy milyen hulladék generáció fog felnőni ezekből, az ország szégyenei stb. Na írtam egy ilyen lendületes szöveget a "kedves kérdezőnek".

Na jön ModerátÚr kitörli. Én meg visszaírtam nagyjából a választ, lementettem, és odaírtam a végére, hogy gondolom a moderátor is ilyen ki tetves, hogy szúrja a szemét, hogy ezt kritizálom és úgyis vissza fogom írni. Úgy is csináltam, ezt eljátszottam vagy kétszer, jött a fenti szöveg. Beregisztráltam proxy mögül, megint azt is blokkolták :-), úgyhogy mostmár prxy alól nyomjuk a játékot :-).


Amúgy meg nevetséges ez az oldal. Már hányszor itthagytam, de mindig visszajövök nevetni a gyíkokon. Annyi sebből vérzik már ez a fórum, hogy komolyan hosszú lenne ide leírni. De hát ez van.

2011. júl. 15. 18:38
 9/9 boldogblog ***** válasza:
90%

Van egy épitő javaslatom! Ahelyett, hogy a UV-barna pl@zapics@k és pl@zastr_cik látens msn és k@k@doboz lelkületével foglalkoznál, inkább válaszold meg az én kérdésemet!: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..



Helló!

2011. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!