Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy arra a...

Miért van az hogy arra a kérdésre kevesebb választ kapok mint arra amelyik nem annyira fontos?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez velem is ígyvan (: Volt olyan kérdésem is ami nagyon fontos volt és rögtön eltűnt meg senki nem válaszpolt rá (:
2011. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

nem mindegy mikor teszed fel a kérdést

ha délután kora este mikor a sok fiatal ellepi az oldalt és percenként írják ki a kérdéseket akkor hamar eltűnik az is amit egy órája írtak

2011. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp, hogy estefele kell kiírni, mert akkor több az esély arra is, hogy többen reagálnak..
2011. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
80%
Nem azon múlik mikor írod ki hanem hogy milyen kérdés. Ha olyan ami vitát indít vagy teljesen haszontalan tuti sokan írnak rá! Ha olyan amiben megoszlik az emberek véleménye tuti sok válasz jön rá és még össze is kapnak! Ha egyikbe se tartozik szinte semmi nem jön rá vagy csak felesleges hülyeségek... Ez ilyen.
2011. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is így vagyok.

Bezzeg a kevésbé fontos kérdésekre (mint például a "Hogy vagy ma?") ezrével jönnek a válaszok.

2011. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem annyira találták érdekesnek,de azért ne aggodj.
2011. júl. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mert azok a kérdések, amik neked fontosak, azok mások számára kevésbé azok. unszimpatikus kérdésre egyszerűen nincs kedve az embernek választ írni.
2011. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem válaszolnak minthogy hűlyeséget írjanak,nem?
2011. júl. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mert az emberek egoisták.Nem szeretik, ha vannak náluk okosabbak is, nem szeretik a tudásukat átadni, s nől a májuk, hogy végre, itt egy személy, aki még ezt sem tudja.

Másik verzió: Gőze nincs róla, de nem meri becsületesen megmondani, hogy utána kell néznem. Csak ennyi.

2011. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsó: Ha nekem is utána kell néznem, minek tegyem? Nem engem érdekel, hanem a kérdezőt. Sokszor van olyan, hogy a kérdező csak szimplán LUSTA arra, hogy rákeressen a válaszra a googleban. És ha meg nem tudom a választ rá, minek fárasszam azzal, hogy odaírom becsületesen: Nem tudom...
2011. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!