Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Pontozásról vélemények?

Pontozásról vélemények?

Figyelt kérdés

Többször vettem már észre, hogy hiába írom le normálisan a véleményemet, ha az nem egyezik valakijével, egyből teljesen lepontoz.

Annyira nem izgat a dolog, de el szoktam gondolkozni, hogy miért van így. Nekem véleménykülönbség, ha normális, még lehet hasznos válasz.

Illetve sok kérdés kiírója pedig nem is pontozza a kérdésére adott válaszokat. Nem sok értelme van ezeknek a pontoknak így:-)


2011. jún. 29. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
-.- ne foglalkozz vele. ezt is lefogják pontozni. leszarom.
2011. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
én meg azt vettem észre, ha napokig csak jó válaszokat adok, akkor is megy lefele a százalékom. nem is nagyon izgat, de azért érdekes. és meg szinte mindenkire csak zöld kezet nyomok.. :D
2011. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
54%

Nálam a Toplistánál azt írja, hogy:

"Mások értékelése alapján -1%-ban hasznos válaszokat adsz, 44%-ban hasznosan értékelsz válaszokat."

Na ez hogy van? -1%? És miért mások döntsék el, hogy én hogyan értékelek? Szóval ha egy kérdésre a válasz nekem nem megfelelő...akkor arra én negatív pontszámot kapok? Akkor meg nincs értelme értékelni...

Tehát én sem értek egyet a pontozási rendszerrel...

2011. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Minuszba is lehet menni? :D

hogy ne legyek off: ha tényleg jó a válaszom(mert olyan a kérdés) akkor is lepontozzák. Vagy még azt bírom hogy ha pl én vagyok az első válaszoló, és utánam még 4-5en elismétlik ugyanazt, engem pedig lepontoznak :D vicces :)

2011. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azt vettem észre, hogy egyik kérdésnél fele 100%-os volt 2 napra rá meg senki nem az már... Szerintem valaki idejár hobbiból lepontozgatni mindenkit!
2011. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
75%
Engem nem érdekel a pont és a százalékom sem, nem ettől vagyok jobba vagy rosszabb ember, a többiektől! Leírom amit gondolok mint bárki más és vagy elfogadják vagy nem hidegen hagy! Viszont sok 80-90 százalékost megnéznék hány regisztrációja van és hogy is annyi az a százalék amennyi...
2011. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Fos ez az oldal!
2011. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Biztosan vannak hobbiból lepontozgatók is, meg olyanok, akik a nekik ellentmondókat/ nem egy véleményen lévőket is lepontozzák, még ha hasznos választ is adnak. Sajnos ilyen az emberi természet.

Viszont az engem jobban érdekel, hogy hogy lehet az, hogy haszontalan, ostoba, vicceskedő válaszok rendszeresen fel vannak pontozva, míg a hasznos válaszok le sincsenek sz'rva...

2011. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezeken a válaszokon felbuzdulva pontozzuk egymást:-) Egyébként én se értem, ki miért pontoz, és hogyan, nekem minden válasz hasznos, ami meg trágár, bunkó, azt bejelentem.
2011. júl. 1. 08:33
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
mindet felpontoztam
2011. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!