Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akinek 90% fölött van a...

Akinek 90% fölött van a válasza, az hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Ha én öszinte választ irok, le szoktak pontozni, na nem ezért járok erre az oldara,hogy pontot gyüjtsek, csak érdekes. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. ápr. 30. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

vki megkérdezte az oktatás rovatban, h milyen volt a matek emelt szintű érettségi. érkezett rá pár válasz, közben egy válaszoló kérdezte hol lehet megnézni. belinkeltem, másnap látom: 27%-ban hasznos ez a válasz. engem kifejezetten zavar, 75%-on állok.

azért 27, mert mondjuk 100-an értékelték és 27 szerint hasznos volt, 73 szerint nem?

amúgy szerintem a 90% felettiek újonnan regisztráltak.

2011. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon hülyék a pontozók, ezek akkor is lepontoznak ha semleges választ ad az ember, például megkérdezik: Szerintetek ilyen súllyal elhízott vagyok?

Ha azt válaszolom, hogy igen, akkor lepontoznak, ha azt hogy nem lepontoznak és ha teljesen semleges választ adok, nem mondom el a konkrét véleményemet, csak a tényeket semleges válaszban akkor is lepontoznak. Sok idióta van, én nem osztályozok csak azért, hogy másnak lejjebb kússzon a százaléka, vagy ilyesmi. Csak akkor kéne lepontozni, ha tényleg hülyeségnek tartjuk. Nem értem egy vélemény kikérdező kérdésnél miért kell lepontozni azt akivel nem értünk egyet. (pl.: Fehér vagy fekete a jobb szín, ha azt mondom fehér, az összes feketés lepontoz. Ha azt hogy mindkettő jó akkor is lepontoznak. ) Nevetséges már ez, akinek olyan magas a százaléka az újonnan regisztrált lehet valószínűleg.

2011. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, és tisztelet a kivételnek aki értelmesen értékeli a hozzászólásokat. Ha most valaki ideírná, hogy terhes vagy,(ugye ezt hiszik viccesnek annyian, hogy kiírják mindenhova) na azt kéne lepontozni.
2011. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Össze-vissza megy a pontozás ne törödj vele.
2011. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!