Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akinek 90% fölött van a...

Akinek 90% fölött van a válasza, az hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Ha én öszinte választ irok, le szoktak pontozni, na nem ezért járok erre az oldara,hogy pontot gyüjtsek, csak érdekes. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. ápr. 30. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy csak kedvező választ ír a kérdezőnek, nem megy bele vitákba, ami megossza az anyukákat.
2011. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert mindig olyat ír ami a kérdező hallani szeretne.

Én pl. gond nélkül ledagadtozok egy embert, vagy épp leoltom az ezotériás elmeroggyantakat stb...

2011. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%
őszintén?kb.2-3 hónapja vagyok ezen az oldalon.pár nap alatt felpontoztak 93%-ra.aztán kb 2 hét alatt lepontoztak 78-ra.pedig nem írtam sem bunkó,sem hülye válaszokat.szóval nem értem én sem:)
2011. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%

Engem is lepontoztak 76%-ra csak azt nem értem miért!

Van 1-2 rosszindulatú SZERINTEM!Pedig nekem már van tapasztalatom 4 gyerek mellett úgy érzem!


4 gyerkőc anyukája

2011. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

egy fenét a válaszok, meg kötözködés miatt.

Hiszen van olyan kérdés például Kék a szemed?

És a válaszok, igen-nem. És mindegyik fel-le van pontozva. Van 78%-ban hasznos kék szemű és van 38%-ban hasznos kék szemű is. De ugyanez elmondható a nem kék szeműekre.

Egyébként szerintem beregisztrálnak újra és akkor onnan indul. Látszik egyébként, hiszen számtalan ember van, mit akarsz a kék szemeddel te 53%-os, bezzeg én 96%-al vagyok nem kék szemű. Szerintem vannak, akik csak pontoznak. Megg kötözködnek a pontszámokkal.

Hülyeség az egész, nem is látom értelmét. Illetve csak akkor lenne, ha a kérdező pontozhatna-egyszer.

2011. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg tényleg úgy, ahogyan az első válaszoló mondta.

Csak érdekességképpen jegyzem meg, hogy én elég régen itt vagyok, stabilan 84%-on szoktam állni. Pár hete, ki tudja miért, válaszoltam egy kérdésre a Politika rovatban, nem kellett volna, lehúzták a válaszomat, lementem 83%-ra. Utána kerültem az ilyen témákat, itt a babás kategóriában lett egy csomó 90 százalék feletti válaszom, nagyon lassan visszaálltam 84-re. Aztán pár napja naivan válaszoltam egy másik kategóriában arra a kérdésre, hogy tetszik-e az amerikai konyha. Azt feleltem, igen, ez a válasz 27%-ban bizonyult hasznosnak, ami elég volt ahhoz, hogy megint essek egy pontot.

Na, szóval nem értem a százalékszámítás logikáját.:S

2011. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, akkor nem csak én nem értem. De egyébként én is ugy gondolom ahogy irjátok. Ja es nem pontoztam le egyikötöket se. :)- :)
2011. ápr. 30. 19:31
 8/14 anonim válasza:
62%

81%-os vagyok

de hogy lehet beírni,hogy hány %-ban volt hasznos a válasz???????????

mert én csak a ,,kezeket,, látom,hogy hasznos,nem hasznos

2011. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez ugy van ahogyan ők akarják,nem lehet eligazodni.A moderátorok irányitják az egészet,ugy ahogy ők gondolják.
2011. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok JÓ válasz után majd lesz százalékod.
2011. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!