Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet a kérdéseknél...

Miért nem lehet a kérdéseknél rögtön az utolsó oldalra ugrani?

Figyelt kérdés
Nem egyszer találkoztam olyan kérdéssel amire 50-en választoltak és én is válaszoltam rá majd amikor meg akartam nézni h milyen üzenetek jöttek az én üzenetem után fél óráig csak "lapozgattam" ...
2009. márc. 7. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A böngésző URL-ablakába írd be az URL (vagyis az oldal internetcíme) után azt, hogy


__oldal-1

__oldal-2

__oldal-3

...


és akkor rendre a MÁSODIK (!!!), harmadik, negyedik stb. oldalra fogsz kerülni azonnal.


Figyelem: KÉT aláhúzásjel van! A kötőjel viszont csak EGY.


Egyébként a címben nem számít a leíró rész. Szóval azt akér ki is törölheted. Csak a kérdés-sorszámig számítanak a dolgok. Ami a kérdés-sorszám és az oldalszám között van, azt akár ki is törölheted. Szóval az __oldal- részt akár közvetlenül a kérdéssorszám után is beírhatod.

2009. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű a válasz. A szabályzatban benne van, hogy ne válaszold ugyan azt, amit már előtted leírtak. Ha nem olvasod el az előző válaszokat nem fogod tudni, hogy válaszolj-e!Az már csak egy dolog, hogy te ettől függetlenül sem olvasod el, de így legalább megadták az esélyt arra, hogy végigolvasd :)
2009. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam a második Válaszoló által adott linket, ott azt írják, hogy a Gyakorikérdések.hu-n van egy olyan elvárás, hogy egy ember ne válaszoljon többször ugyanarra a kérdésre.


Ez nagyon meglepett. Az persze még világos, hogy a ,,fórumszerű használat'' kerülendő, hiszen összeegyeztethetetlen a Gyakorikérdések.hu valódi céljával. A többszöri válaszadás viszont szükségszerű, mert a kérdés utólagos pontosítása általában elkerülhetetlen az önismereti-pszichológiai jellegű témákban. Gondoljunk csak pl. a ,,családon belüli erőszak'' jellegű kérdésekre: fontos, hogy az esetleges félreértéseket kizárjuk, fontos, hogy a kérdezőt ne hibáztassuk, de a helyzet esetleges bonyolultságára is nyitottak maradjunk. Fontos, hogy ne zárjuk rövidre mindjér az elején. Szükségszerű visszakérdezni! Ezt egyébként alapvető orvosetikai elvek is szükségszerűvé teszik. Szinte mindig vissza kell kérdezni, pontosítani, hiszen sok félreértés lehet, itt elkerülhetetlen a rákérdezés, a kérdező utólagos kommentje, a válaszolók utólagos önkorrekciója. Ez még nem fórumszerű használat, őppen elenkezőleg, ez magából a Gyakorikérsek.hu oldal eredeti céljából szervesen következik.


Ha elfogadjuk, hogy a Kérdező utólagos kommentjei és a válaszolók ,,rákérdező'', ,,kifejtésre kérő'' visszakérdezései elkerülhetetlenek, akkor nem lehet ellentétes a szabályzattal az sem, ha az ember a második, harmadik alkalommal már egyből a folytatásra ugrik. Ez tehát NEM valamiféle etikátlan dolog, NEM visszélés az oldal fenntartójának bizalmával, hanem a pszichológiai-önismereti kérdések szükségszerű velejárója. Gondoljunk arra, hogy van 120-válaszos, több hónapja (mindmáig is) élő kérdés is ezek között.

2009. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ugrott be miért kell végignézni az összes válaszoldalt: Ha van 50-60 válasz 8 oldalon, és egyből a 8. oldalra ugrasz, akkor egyszer töltöd le a reklámokat. Ha végiglapozod, akkor nyolcszor. Nem fogjál megcsinálni, hogy gombnyomásra átugorjunk, mert a reklámokból élnek.
2009. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
milyen reklám?
2009. márc. 18. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Oldalt és alul is hirdetések vannak. Óra, fogyókúra stb. Nálam még a reklámblokkolás mellett is van ami megjelenik. Neked nem?
2009. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!