Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne megszűntetni a...

Nem lehetne megszűntetni a pontozást?

Figyelt kérdés

Engem borzasztóan idegesít, hogy olyan kérdésekre, amikre nem létezik jó és rossz válasz, érkeznek a válaszok, és van amelyik 100%-os, másik meg 50. Mint pl ennél a lottó ötös kérdésnél. Tisztában vagyok vele, hogy nem a pontozás a lényeg, de engem attól még bosszant, hogy megírtam a kérdésre az én válaszomat, mert ugye az volt a kérdés, hogy ÉN mit kezdenék (és mindenki más is), és valamiért az én válaszom rosszabb, mint a többieké. Nem tudom megérteni. Szerintem senki sem ezek alapján a százalékok alapján dönti el, hogy kinek a válasza jó, ez csak arra való, hogy az emberek felidegesítsék egymást és magukat.

Legalább azt nem lehetne megtenni, hogy a véleményt kérő kérdéseknél ne legyen pontozás? Hogy a kérdés feltevésénél esetleg ki lehessen választani, hogy a kérdező kér-e pontozást, vagy sem. Ha egyszer az emberek nem képesek objektíven pontozni, akkor eleve felesleges az egész.


2009. márc. 4. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

én annak sem adnék pontot aki 20. válaszoló egy kérdésnél és ugyanazt írja le.

pl: volt hogy melyik idézetet tetesse a meghívójára a csaj. 10en egyöntetű választ adtak, meg is köszönte a lány. miért kell még utána 10 szer odaírni??

vagy más kérdésnél pl. hol él x állat??

akkor kellene csak válaszolni, ha nincs ott a helyes, max 5 ig. ilyennél. vélemény az más.

áhh én sem tudom már mit akarok:D

2009. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó ötlet lenne, ha beszüntetnék ezt a hülye pontozást, vagy aki leszavaz egy olyan kérdésre adott választ mint pl a lottó ötösnél, akkor indokolja már meg, hogy miért!
2009. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

"...a kérdés feltevésénél esetleg ki lehessen választani, hogy a kérdező kér-e pontozást, vagy sem..."

Én is erre gondoltam.

2009. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Drágáim általában észre sem veszem hogy van.

Amikor valaki beleszövi a válaszba hogy "nyugodtan le lehet pontozni" vagy valami hasonlót olyankor megy reflexből, de egyébként le sem sajnálom.

2010. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne foglalkozz vele.
2012. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!