Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egy ujabb szavazás, mi lenne...

Egy ujabb szavazás, mi lenne ha a válaszomat át birnám irni?

Figyelt kérdés

Láttam azt a szavazást és irtam is, szerintem jó ötlet, és ha már itt vagyunk mi lenne ha módositani birnám a válaszomat???

Sokszor látom hogy valaki oda irja válasz ként mégegyszer hogy "bocs *olyan" meg ilyeneket, azt egyszerüen egy "módisitsd a válaszodat" gombal meg lehetne oldani, és miután a módositás végbe ment automatikusan oda lesz irva alá hogy "módositva 2009 10 06" :)


2009. febr. 23. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jó de ha modosítja akkor más pont is kell rá...s senki nem fogja visszanézni h pontozza újra

meg egyszer beirod h fekete utána meg hogy fehér?

2009. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak.

A helyesírási hibákat meg át kell nézni... újraolvasni, amit írtál.

2009. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem értem, igazatok van :) kössz erre nem gondoltam...
2009. febr. 24. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg úgy lenne értelme, hogy a megírást követő kb. fél órában tudsz csak módosítani rajta. Így addig (elvileg) nem pontozzák még le/fel, vagy legalábbis nem sokan.
2009. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ez jó ötlet, de fél óra ssok, szerintem 5 perc is elég :)
2009. febr. 24. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg meg kéne szabni, hogy a tartalmát nem módosíthatod, csak a helyesírást, vagy értelmileg pontosíthatnád. Szóval teszem azt válaszolsz egy kérdésre, hogy:

- Mit ajándékozzak a nagyimnak 99. születésnapjára, ha az előzőekre sem emlékszik, de nem vagyok pofátlan, hogy ugyanazt adjam megint? (érzékeljétek, hogy ez csak egy példa. Bármi egyezés a valósággal csupán a véletlen műve XD)

- szerinte vegyetek neki egy új ágymelegítőt. :D


és két hozzászólással lejjebb:

*m - "szerintem" - bocs, lemaradt, 20:38-as voltam.


és kijavíthatnád, hogy beírja... Na, ennyire nem értek én hozzá, de nehogymár 2009-ben ilyet ne lehessen megoldani :D

2009. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez remek ötlet lenne.
2009. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!