Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írja le még egyszer más...

Miért írja le még egyszer más ugyanazt a választ?

Figyelt kérdés
miért van az hogy valaki válaszol egy kérdésre, JÓL és utána még írnak utána 20 an csak másképp fogalmazzák meg? vagy ezért pont jár és ezek mániások?
2009. febr. 12. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert magukra akarják hívni a figyelmet, hogy ők ezt tudják (szerintem nem, csak bemásolják). Pontért nem hiszem, mert általában le szokták őket pontozni (én is), kivéve, ha vélemény, vagy az előző válaszhoz pótlás szükséges.
2009. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem baj, hogy többen is leírják ugyanazokat a dolgokat, mert így nagyobb esélyt látok rá, hogy tényleg úgy van.

Egyébként sokszor jártam már úgy, hogy mire megírtam a válaszomat, addigra 2-3 ember szintén válaszolt a kérdésre.

2009. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem baj, hogy többen is leírják ugyanazokat a dolgokat, mert így nagyobb esélyt látok rá, hogy tényleg úgy van.

Egyébként sokszor jártam már úgy, hogy mire megírtam a válaszomat, addigra 2-3 ember szintén válaszolt a kérdésre.

2009. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
szerintem azért mert magukra akarják hívni a figyelmet, hogy ők ezt tudják (szerintem nem, csak bemásolják). Pontért nem hiszem, mert általában le szokták őket pontozni (én is), kivéve, ha vélemény, vagy az előző válaszhoz pótlás szükséges.
2009. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tetszik a humorotok :P
2009. febr. 12. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

lol :D de bolondok vagytok :D


amúgy, azt én sem értem amikor szórol szóra leírják ugyan azt. velem is van, hogy szinte ugyan azt leírom, pl ojan kérdéseknél, ahol nem a véleményed kell leírni, hanem tényeket... de ez most ellentmondásos volt... O.o


na mind1

2009. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
én sem értem amikor szórol szóra leírják ugyan azt. velem is van, hogy szinte ugyan azt leírom, pl ojan kérdéseknél, ahol nem a véleményed kell leírni, hanem tényeket... de ez most ellentmondásos volt... O.o
2009. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha valaki feltesz egy kérdést, amire egy válasz érkezik, akkor szerintetek honnan tudhatná a kérdező, hogy az jó válasz? Én akkor szoktam írni ugyanazt, ha van kis kiegészítésem hozzá, de szeretem megerősíteni a válaszokat. Így biztosan tudhatja a kérdező, hogy jó választ kapott!

A százalékokra pedig nem lehet adni, mert sokan hobbiból pontozgatnak!

Szóval ha felteszek egy kérdést, akkor jó látni, hogy többen vannak ugyan azon a véleményen, mert akkor tudom, hogy az jó!

2009. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha valaki feltesz egy kérdést, amire egy válasz érkezik, akkor szerintetek honnan tudhatná a kérdező, hogy az jó válasz? Én akkor szoktam írni ugyanazt, ha van kis kiegészítésem hozzá, de szeretem megerősíteni a válaszokat. Így biztosan tudhatja a kérdező, hogy jó választ kapott!

A százalékokra pedig nem lehet adni, mert sokan hobbiból pontozgatnak!

Szóval ha felteszek egy kérdést, akkor jó látni, hogy többen vannak ugyan azon a véleményen, mert akkor tudom, hogy az jó!

2009. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezek szerint jó volt a válaszom, mert megerősítették! :))))

Vicces!

2009. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!