Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan javítják a nyelvvizsgaf...

Hogyan javítják a nyelvvizsgafeladatokat? Mi az ami súlyos hibának számít és ha mindig ugyanazt rontom el az mindig külön hibának számít, vagy egyszer veszik annak?

Figyelt kérdés

Ha fontos elöljárót rontok el a szövegben három alkalommal akkor az három hibapont vagy egy hiba? Mennyire szigorúak a nyelvvizsgát javító személyek, vagyis nem ők, hanem a követelmények ?

ne értsétek félre, nem a követelménnyel van bajom, a suliban is 4-5 tanuló vagyok de az más amikor meghatározott dolgot meg kell tanulnom. Itt meg azért pár ezer szót és a nyelvtant tanultam meg, de olyan ideges voltam, hogy vizsga alatt csak kapkodtam és éppen befejeztem időben, így javítani sem tudtam :-( amikor pedig kijöttem a teremből, rögtön tudtam miket szúrtam el.


2010. nov. 8. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az agyonreklámozott helyeket (Katedra), és a nagyon kicsi központokat messziről kerüld, mert csak a pénzedre hajtanak, és ha tudnak, akkor 60% alá pontoznak, hogy 5ször fizess. Sajnos elég igazságtalan a pontozás, de nem ott ahol te mondod! Hanem van olyan, hogy "összebenyomás", ahol azt írnak rá amit akarnak, ha kell, ezzel húznak meg.
2010. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*összbenyomás
2010. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én az origónál voltam, de még mindig úgy érzem, hogy elrontottam... ha ugyanaz a hiba több helyen levonással jár akkor biztos.
2010. nov. 8. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Origo...régen az volt a legkönnyebb, de már sokan szidják. Azt már én is megjártam :)
2010. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ :-)
2010. nov. 9. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Orogo könnyű, ha készülsz rá. Az alapom egyből meglett, de a középre tanár nélkül készültem, és nem sikerült.
2010. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!