Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire veszed figyelembe,...

Mennyire veszed figyelembe, hogy a válaszadó hány százalékban ad hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne,mert sok kérdésnél látok pl. olyat, hogy valaki beír egy hasznos választ,de a százalékos aránya csak 55 mondjuk,s a többiek szerintem végig se olvassák amit írt az illető,de rögtön lepontozzák,az kevés százaléka miatt. Nyilván itt nem azokra a válaszokra gondolok,ami egy az egyben blődség,vagy csak provokáció.
2011. febr. 8. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Sosem nézem. A legértelmesebb válaszokat általában alacsony százalékúaktól kaptam:)

A lepontozás nem szokásom, egyszer pontoztam le véletlenül majdnem mindenkit az adott oldalon,mert a macska feljött és összenyomkodott itt nekem mindent :D

Ha én szándékosan pontozok, akkor tényleg csak marhaságot pontozok, de az esetek 99%-ában csak felfelé.

2011. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én nem foglalkozom vele. :)
2011. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akiknek ilyen kevés százalékuk van sokat válaszolgatnak a politika kategóriába, mert ott vettem észre, hogy állandóan le vannak pontozva az emberek. na de a politika ilyen. én minden választ el szoktam olvasni, ami jön a kérdésemre, sőt más kérdésére is, és érdekel az adott téma. szerintem aki lepontozza vagy nem olvassa el ezeket az hülye.
2011. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem is szoktam nézni a százalékokat :)
2011. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

én csak annyiban foglalkozom vele, hogy ha alacsonyabb százalékú ad számomra normális választ, mindig felpontozom.

ha átlagos pontszámmal rendelkező ír jó dolgot, azt nem pontozom se fel, se le.

a humoros válaszokat is felpontozom, sokszor akkor is, ha kissé erős, díjazom az elmés beszólásokat.

néha tőlem is kapnak fricskákat a kérdezők.


akinek pedig nagyon jó a százaléka, azt nem szoktam lepontozni, pedig volt már olyan, hogy legszívesebben odanyomtam volna, mert hülyeséget írt, de úgy vagyok vele, hogy a többi válasza lehet, hogy értelemes, így őket ritkábban szoktam lepontozni.

2011. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Én soha nem nézem ezt. Elolvasom a válszt, ha tetszik, tetszik, ha nem, akkor meg megírom a saját véleményem a kérdésre :)
2011. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
akik a szex ill. divat, szépségápolás kategóriákba is sűrűn írnak, azok is jól le vannak pontozva általában.
2011. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval értek egyet.

Politika és vallás témában írogatva nagyon hamar lecsökken az ember százaléka.


Én pl. gyakran írok a politikai rovatba, ennek "köszönhetem" a 66%-omat, ami egyébként még kevesebb lenne, ha nem írogatnék más, normálisabb hangvételű témákhoz is. (Pl. Gyerekvállalás, Állatok, Családi kapcsolatok, stb.)


Az a tapasztalatom, hogy általában nem szokták az engem pontozók nézni a százalékomat, ha tetszik nekik, amit írok, felpontoznak. Csak néhány olyan esetem volt eddig, amikor abba kötött bele valaki, hogy alacsony a százalékom. Ez általában akkor fordult elő, amikor az illető kifogyott a racionális érvekből.

2011. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. febr. 8. 14:06
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem kellene,hogy a válaszokat a kérdezőn kívül más is pontozhassa.

Egyrészt,mert az a lényeg,hogy neki hasznos-e a válasz.

Másrészt meg mert mikor kialakul egy komolyabb vita mindenki pontoz lefelé mindenkit ész nélkül,csak úgy bosszúból mert nem értenek egyet valakivel,vagy velük nem ért egyet valaki.

2011. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!