Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy nem válaszol...

Miért van az hogy nem válaszolnak a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Még csak két kérdést tettem fel az elsőre egyetlen ember válaszolt a másodikra kettő! Írtam vissza és ott kérdeztem is és senki nem válaszol! Miért????
2009. febr. 3. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan a kérdés, hogy a válaszadók nem tudják mit irjanak, ez csak 1 tipp...
2009. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyeséget kérdeztél vagy nem tudjuk rá a választ.Linkeld be ide a kérdésed majd akkor válaszolok/válaszolunk ha tudunk.
2009. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat ez gyors volt:)
2009. febr. 3. 22:00
 4/9 A kérdező kommentje:

Az egyik kérdésem: Hogy kezdeményezhetnék?Van egy srác aki nem olyan rég költözött az utcánkba és egy párszor már láttam de csak nagyon ritkán látom.

Nagyon helyes. De nem tudok róla semmit. Még a nevét sem. Hogy tudhatnám meg?

2009. febr. 3. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2.-ik vagyok.Én erre válaszoltam,de komolyan:)Emlékszem:DAz volt hogy nem tudtad hogy hogyan szólitsd meg hisz még a nevét se tudod....és ritkán látod stb.Nem?Akkor most itt válaszolok!


Jelöld be iwiw-en hogy lássa hogy a látókörödben van.Valahogy puhatolozd ki hogy hogyan hivják mondjuk nézd meg ahol lakik...stb.Vagy az a legjobb ha látod szemezz vele,mosolyogj rá és ha nem szólít meg akkor késöbb te menj oda hozzá!Kérded meg hogy hivják mért költöztek oda...stb. Ugyis kialakul a beszélgetés. Majd vedd fel msn-re vagy elötte is akár.

2009. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Második voltam megint.JA és annál a kérdésednél az első:Dne fél attól hogy nem volt még barátod ugyis két emberen múlik neki is alkalmazkodni a kell.ÉS a legrosszabb esetben szakítotok.Kellenek a tapasztalatok.
2009. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon aranyos vagy:) csak az a gond hogy nem tudom hogy derintsem ki hogy hogy hívják és mikor látom akkor is csak mikor reggel a suliba megy és akkor meg észre sem vesz és amúgy is félek...lehet ez ciki de nem mernék oda menni hozzá...pasi téren abszolult nincs tapasztalatom...
2009. febr. 3. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell pasizásnak tűnnie, csak ügyesen. kérdezd meg, mikor jön a busz, vagy melyik suliba megy, mert látod, hogy új. Aztán ha többet tudsz, kérhetsz segítséget tanulásban, vagy fordítva.

Egy kolléganőm úgy fogott férjet, hogy egy beavatott megkérte, hogy vigyen el a csajnak egy szatyrot Óbudára.

Fog az menni !

2009. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled hogy segítesz köszike. Arról van szó hogy nagyon nyuszi vagyok nem merek csak úgy odamenni hozzá és leszólítani. És különmben még nem is volt olyan alkalom reggel mikor megy a buszra én a másik irányba megyek pont egymás mellett megyünk el és akkor nem szólíthatom csak úgy le mikor megy a buszra és arra én sem érek rá és amúgy is csak nagyon ritkán látom...
2009. febr. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!