Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak akkor jöttök ide ha...

Csak akkor jöttök ide ha kérdésetek van? Vagy csak úgy olvasgatni mások kérdéseit, válaszait?

Figyelt kérdés
Én sokat lógok itt mert ha nem is kérdezek és nem is válaszolok minden kérdésre jó olvasni mások kérdéseit és az arra érkező válaszokat.
2009. febr. 1. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csak akkor jövök ,szeretek hasznos dolgokat megtudni,és érdekel sok ember véleménye különböző dolgokról!Na és persze válaszokat írni is szoktam,ha úgy érzem tudok segíteni!:)
2009. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Minden nap itt vagyok, mint elso bababs kismama szamomra hasznos. Van hogy nem is kell feltennem egy kerdest mert megtalalom. Jo tudom neha butasagok vannak irva, de legtobbszor segit.
2009. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel munkám elengedhetetlen kelléke a számítógép, naponta többször belépek olvasgatni, néha én is kérdezek, néha válaszolgatok. Nagyon jó, hogy sokan írnak ide, mert sokszor kapok választ olyan kérdésekre is amiket én is szerettem volna feltenni de megtette más. Nálam úgy néz ki a dolog, hogy egy monitoron nyitva van ez az oldal (vagy esetleg egy hírportál), a többin meg dolgozom.
2009. febr. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap jövök olvasgatni. Sok hasznos infóval lettem gazdagabb. Szoktam kérdezni és válaszolni is.
2009. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor olvasgatok. A terheskkönyvekben csak szigorúan az alap van megírva, de érezhet az ember sok minden furcsaságot a terhessége során, ami nincs a könyvben leírva, és olyankor pl. nagyon megnyugtató, ha a többi kismama is megerősít, hogy ők ugyanezt érzik!
2009. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
naponta többször feljövök nagyobbrészt választ adni kérdezni csak azután kérdezek ha nem találtam az enyémhez hasnló kérdést vagy épp az akonkrétum nincs benn amit én szeretnék tudni. ha olyan kedvem van akkor csak a humor rovat miatt is jó feljönni jókat szoktam röhögni :P :)
2009. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran feljövök "csak úgy". Sok az érdekes kérdés és válasz. Mondjuk ma pl. nagyon felhúztam magamat, de általában élvezem. Főleg a kutyák, akvarisztika, GYIK, önismereti kérdések, szex, szerelem témákat szeretem olvasgatni.
2009. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta belesek az oldalra, tobb-kevesebb idore, van, hogy csak olvasgatok, azért amihez tudok, hozzászĺok, amihez egyáltalán nem értek, ott nem osztom az észt:). Erdekes dolgokkal lehet találkozni, néha mintha csak a saját problémámrol olvasnék, és jó látni, hogy ha meg nem is oldja helyettem senki, de azért más is van hasonlo helyzetben. A terhességem alatt találtam ezt az oldalt,akkor csak még mint olvasó, azóta is a babás kérdések érdekelnek, a családi kapcsolatok, fogyokura, egyéb kérdések...Néha felhúzom magam egyesek stílusán meg látván, hova ferdul el a világ (szex-szerelem témakor), azért általában inkább a hasznomra volt kérdések nélkul is. Persze, el kell tudni donteni, mennyire veszi valaki komolyan az általában tapasztalaton alapulo jótanácsokat, vagy inkább egy szakember segítségét.
2009. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is benézek minden nap. Legtöbbször olvasgatok, mondjuk az utóbbi időben elkezdtem válaszolni is a kérdésekre.
2009. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!