Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy ha sokan vannak a válasza...

Hogy ha sokan vannak a válaszadok, mért van az ha hozzászolok végig kell " guritani " a sok választ, nem lehetne valahogy sorszámozni az oldalakat? Üzemeltetöket kérdezem legföképp!

Figyelt kérdés
Meg emelett megemlitem nem lenne jobb ha a hozzászólokat sorzámoznátok ? / bocsi a tegezödésért / mert jobb lenne az hogy kommenteknél nem azt kéne irni, hogy 21.45 nek irom, mert lehet akkor abban az idöben 2-en is irnak , köszi a választ elöre is
2009. jan. 20. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már felvetettük az ötletet, de az oldal üzemeltetői nem reagáltak semmit. :-/
2009. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem támogatják.

Itt a kérdezőnek kell válaszolni, és előtte el kell olvasni az előző válaszokat is.

2009. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg programozástechnikailag megvalósíthatatlan számukra. Vagy nincs elég zsé kifizetni aki megcsinálja. Vagy nem tudom. A cél szerintem egy közösség minél magasabb szintű kiszolgálása lenne, mert tegyük hozzá, hogy az oldal nagyon jó, az ötlet nagyon jó, csak egyszerűen mégis vannak olyan gyerekhibái az oldalnak, amitől gyakran égnek áll a hajam. Meg ezek szerint a másé is. Pedig hány értelmes és konstruktív vélemény és kérés merült már fel korábban is, amiket elfújt a szél...
2009. jan. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a leglogikusabb megoldás, de sok válasz esetén ha a címsorban a link végére odaírod, hogy __oldal-1 ,(két alulvonás,oldal,kötőjel,1) akkor a második oldalt fogja mutatni, ha azt, hogy __oldal-8 , akkor a 9. oldalt fogja mutatni, és így nem kell végigszenvedned magad az összes oldalon. Engem is zavar, mert elég körülményes.
2009. jan. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az rendben van hogy elolvassuk, de mikor már pl. negyedjére nézném meg mit irt az utolsó, akkor jo sok oldalt lapozni kell 1-2 kérdésnél.
2009. jan. 21. 08:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

de, reagáltak már erre a felvetésre (most nem találom), valami olyasmit, hogy egy ember egy kérdésre egyszer válaszoljon (elötte meg olvassa el az addigi válaszokat), ez nem fórum, nem támogatják a fórumszerű használatot.


engem is zavar a dolg, de ez van.

2009. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy 1 ember még nem válaszolt egy 50 válaszos kérdésre, hát ha van türelme végiglapozni...


Egy ember egy kérdésre csak egyszer válaszoljon? Klassz, és mi van, ha a kérdés nem egyértelmű, vagy később eszébe jut még valami, és hozzáírja? (ugyanis hát egy elküldött választ már nem lehet javítani, kiegészíteni, ha lehetne, akkor meg lehetne oldani, hogy egy korábban írt választ kiegészítek, és nem írok még 2-3-4... stb. választ) Azért az oldal fenntartói is gondolkodhatnának...


Programozásilag MEGVALÓSÍTHATÓ lenne.

2009. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár nappal ezelőtt én is ezt akartam ide írni :P

Nahde hozzáraknám a saját verziómat is..:

Az oké, hogy csak egyszer válaszoljon egy ember.. de mi a helyzet a kérdezővel? Gondolom ő többször fog írni még.. most lapozgassa végig azt a soksok oldalt?

Szerintem meg lehetne oldani. Úgyis többször válaszolnak az emberek :S

2009. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, én vicceltem akkor mikor a nem megvalósíthatóságról beszéltem. Nyilván egyértelmű, hogy manapság bármit meg lehet csinálni, fentebbi megnyilvánulásom sokkal inkább pejoratív hangnemben értelmezendő.
2009. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát igen én is igy látom, tehát mért csak 1x válaszolhat az enber, meg itt van a kérdezö! Ö is lapozgasson állandóan, volt pl. egyik nap egy kérdés, amire 120 felett jött a válaszok száma, na az is remek volt.Én 2 x irtam bele és másnap is elolvastam, ki mit irt még hozzá.

Ezért gondoltam hátha az üzemeltetök is olvassák kérdésemet.

2009. jan. 22. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!