Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írják ki sokan azt a...

Miért írják ki sokan azt a terhességgel kapcsolatos kérdésekhez, hogy: "Sok sikert"?

Figyelt kérdés
Mert mivan ha valaki ugy van vele, hogy egyáltalán nem szeretne, csak ezt nem irja, csak a kérdést teszi fel, és sok sikert kívánnak. és egyeseknek ez rossul eshet. vagy ha valakit csak érdekel egy kérdés, miért kell ugymond belefolyni valaki életébe? miért nem elégednek meg egyesek csupán a válasszal?
2008. jan. 11. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

biztos mindenki akar sikert...ha máshoz nem, az abortuszhoz akkor már... vagy esetleg egyáltalán nem a gyerek miatt, csak azért úgy az életben legyen sikeres... kedveskedni próbálnak, nem értem, miért zavar ez téged?

na mindegy sok sikert azért

2008. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert próbálnak kedvesek lenni a másik emberhez... De ha megfigyeled nem a "jaj, segítség, mi lesz ha terhes vagyok?!" kérdések után kívánnak sok sikert a babához, tehát nem hiszem, hogy bárkit is bántana. És azt sem hiszem, hogy ezzel belefolynak a másik életébe, elég szomorú, ha egy kedvesnek szánt gesztust így értékelsz... Ha tüsszentesz és azt mondják "egészségedre", az egy gesztus, vagy ezzel beleszólnak az életedbe? :)
2008. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem neked még nincs gyereked és nem is babavárós időszakban vagy...igenis sokat jelent ha valakinek sok sikert kívánnak...a terhes nők lelke érzékenyebb ilyenkor így egy apró gesztus is sokat jelent.legalábbis én így vagyok vele
2008. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó dolog hogy normálisan megértően beszélsz egy emberrel.Úgy gondolom hogy nagyjából észre lehet venni a szövegkörnyezetből hogy az a bizonyos kérdés az csak érdeklődés- vagy épp babára várás miatt tették fel stb.És szerintem ha azt írja bárki is a válasz mellé hogy sok sikert ha megbizonyosult arról hogy nem csak a kiváncsiság ichlette a kérdést akkor az a kérdezőnek jól eshet ha barátságosan megértően átérzően bánnak vele olyan emberek akiket nem is ismer.Szerintem ez egy kis alap törödés az embertársaink iránt. (dehát,ki hogy látja.) minden ember más és más.
2008. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!

SOK SIKERT!!!!

2008. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés stílusából általában kiderül, hogy az illető akar-e gyereket, vagy nem. Annak írják, hogy sok sikert, aki akar. Mivel ez egy gesztus, ami nem kerül semmibe, mégis jólesik. Ez nem belefolyás mások életébe, mert teljesen egyértelmű, hogy a kérdezőt személyesen érinti a téma, vagy csak érdeklődik. Amúgy ha valakit nem érint személyesen ez a téma, akkor általában megelégszik a biológia órán tanultakka.
2008. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Erre én is csakl azt tudom mondani,hogy SOK SIKERT!
2008. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!