Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Minden tisztelettel, de mit...

Minden tisztelettel, de mit gondoltok az adminok munkásságáról?

Figyelt kérdés
szept. 1. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Külön nem méltatnám, mivel az nem az én dolgom.
szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

A moderátorra gondolhatsz, adminok nincsenek vagy nem látható a munkájuk.

Kellően szigorúak, és a szabályzatot is sértő, jelentett dolgok 85-90%-át törölni szokták. A maradék 10-15% saját túlkapás. Tökéletes munkát sehol nem végeznek, ahogy itt sem; az egyet nem értés pedig belefér a szubjektív értelmezéskülönbségekbe (én törlendőnek tartom, ők nem).


Azt mindig le szoktam írni, hogy moderátornak lenni egy munkakör, és ki van utasításba adva nekik mit csinálhatnak. Úgyhogy ha nem értesz valamivel egyet, nem nekik kell anyázni. Ez kb. olyan, mint hogy egy követeléskezelő ügyfélszolgálati munkatársával nincs jogod ordibálni vagy vergődni, mert nem ő személyesen tehet arról, hogy állítólagos tartozásod van és felszólítottak a fizetésére. Nem rajta kell levezetni a dühöt, ő csak egy összekötő személy.


Ugyanígy amikor nem értesz egyet moderálási elvekkel, az az üzemeltető felelőssége vagy hibája. A kettős mérce, a ragebaiter trollok ignorálása, a megválaszolhatatlan, kérdésnek sem minősülő (1 db szó és utána kérdőjel) shitposztok meghagyása stb. mind üzleti döntés, ahol a bevételért cserébe feláldozzák a színvonalat. Több a vitatkozás és jobban pörög a provokátorok miatt a statisztika és forgalom, de cserébe negatív élményt szerzel és inkább más közösségekben kérsz segítséget. Ez a folyamat öli az aktivitást már évek óta, és ebből már nincs kiút.

szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Volt nem egyszer, hogy kérdést széttrollkodó beszélgetést jelentettem és nem törölték. Pedig már totál nem témához kapcsolódó magánbeszélgetések voltak a kérdés alatt.

Meg néhány kérdést úgy raknak át az eredeti kategóriájából, hogy az teljesen más értelmezést kap az új kategóriában.

De ezek nem vélemények, csak megállapítások. Annyira nem érdekel, hogy véleményt formáljak.

szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem a kérdés a hibás, hanem kommentek. Jogosan nem tettek semmit.
szept. 2. 10:14
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha nekem írtad, a válaszokat jelentettem, nem a széttrollkodott kérdést.
szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Borzalmasan gyenge színvonalú a munkájuk.
szept. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
81%
Teljesen értelmetlen, értelmezhetetlen. Minden törölnek, minden törlödik, olyan mintha csak véletleszerűen történne. Minden értelmet logikát nélkülöz ugyhogy lehet tényleg véletlen hibák miatt törlödik minden.
szept. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha őszintén minősíteném, kitiltanának. Megpróbálok polkorrekten fogalmazni: az a baj, hogy a gyakorlatban nem azt törlik, ami a szabályzatba ütközik, hanem amit sokan jelentenek. Ez pedig azért baj, mert a trollkodás egy formája az is, hogy teljesen normális - de velük egyet nem értő - válaszokat jelentgetnek, így ezek törlésre kerülnek.
szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

#8: ez nem így van. Több száz olyan kérdést lehetne linkelni, amit tömegesen jelentettek, és mégsem törölték azokat. Hamarabb letiltják a kiíróját, mint hogy a provokatív kérdést töröljék, mert így még több válasz fog érkezni.


Ha törölték a válaszodat vagy kérdésedet, akkor jogosnak ítélték meg a jelentését, és ehhez 1 db is elég. Ha valamit nem tartanak törlendőnek azt nemhogy nem lehet tömegesen jelenteni, de a jelentés gombra kattintva egy hibaüzenetet kapsz, hogy már látta a moderátor - többet azt nem jelentheti senki.

szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ez nem így van. Több száz olyan kérdést lehetne linkelni, amit tömegesen jelentettek, és mégsem törölték azokat.


Ezt te így honnan tudod? Forrás?

szept. 8. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!