Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudom megnézni, hogy...

Hogy tudom megnézni, hogy miért világít az egyes jelzés a figyelt kulcsszavak között, hogy ne legyen az ott?

Figyelt kérdés

Mármint értem én, hogy megadtam több kulcsszót is, ami érdekel, vagy több kérdésre is feliratkoztam, hogy engem is érdekel, ám egyszer csak pár napja megjelent egy egyes az oldalsávban a figyelt kulcsszavak között, rákattintottam, és előhozott egy hosszú listát kérdésekből, és egyik sincs kiemelve.


Bele-belekattintgattam, beleolvastam kérdésekbe-válaszokba, mindegyik tényleg érdekel és olvastam is régebben, talán válaszoltam is, de nem tudom, hogy mi miatt ég az egyes. Már tökre zavar.


Most tényleg kattintgassam végig és nyissam meg az összes figyelt kulcsszavas kérdésemet...???!!!


Vagy tán korábban szerepel valami és ki volt emelve?



aug. 30. 06:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Oké, közben láttam, hogy már más is kérdezte előttem, és vszeg törölték a kérdést vmiért, tán a kérdező gondolta meg magát, mindenesetre töröltem az egyest, és így már nem zavar, ennyi. :) :D
aug. 30. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!