Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A figyelt kérdéseimnél miért...

A figyelt kérdéseimnél miért van beragadva a jelzés, és mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
A figyelt kérdéseimnél van egy jelzés, hogy egy kérdéshez válasz érkezett, de sehol nincs új válasz! Egyenként megnyitottam az összes kérdést, de nem tűnt el. Mit csináljak? Nagyon idegesít!

2020. aug. 3. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
rákattintassz egyet a kék pöttyre aztán eltűnik
2020. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A figyelt kérdéseknél a kékmpontra mßegy a körzerrel, rákattintasz, akkor visszakérdez, hoyg tényleg törölni akarod-e a jelzést, ha igenre mégy, akkor eltünteti.


Elöfordulhat, hoyg egy törölt kérdésnel volt egy válasz és azt mutatja arendszer, a kérdés meg már nincs meg.

2020. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült! Mindig telefonról használtam az oldalt, fel se tűnt, hogy ilyet is lehet csinálni.
2020. aug. 3. 08:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is magamtól jöttem rá, ráadásul még engem figyelt kérdésekkel is szokott a rendszer zaklatni, miközben nem is figyelek semmit sem
2020. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!