Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan kerülhetek be a Gyakori...

Hogyan kerülhetek be a Gyakorikérdések staff/suport csapatába?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu


Ideirhatsz Nekik. Lehet hogy moderatorok onkentesek. Egyebkent, tudjak mit csinalnak, udvariasak es nem bannak par emailt kuldeni mielott torlik kerdesed, valaszod. Tegnapelott volt ilyen eset egyik moderatorral. Meglepodtem segitokeszsegen, udvariassagan.

2010. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valakinek nagyon nem tetszettek a válaszok..
2010. nov. 1. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
pontozóbíró szeretnél lenni?
2011. jan. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat.. barmi.., de kuldtem mar mailt par honapja, es kaptam valasz: jelenleg elegen vannak ..hath majd maskor.. de ha tudsz valamien megoldasz kivancsi vagyok
2011. jan. 18. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Légy törekvő és még jelentkezz,hátha sikerül.
2011. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy hogy felbukkant ez a kerdes megint? Vajon kerdezo latta e hogy volt felvetel? Remelem megpalyazta es meg jobban drukkolok, hogy meg is kapja a munkat.
2011. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kerdezo megpalyazta.. es kapot egy valaszt amiben az allt hogy nem hianyos a staff .. ha kell segitseg szolnak..
2011. márc. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!