Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kellene törölni azokat a...

Kellene törölni azokat a válaszokat, amelyeknek semmi közük a kérdéshez, de egyébként nem sértik a szabályzatot?

Figyelt kérdés
júl. 18. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"mi értelme lenne az oldalnak, ha olyan lenne, mint bármely más?"


Az lenne az értelme, hogy nem lennének szét spammelve a kérdések. és ha egy válaszról tovább szeretnénk beszélni, akkor lehetne a válasz alatt is kommentelni.

És nem kellene a sorszámokat biggyeszteni.

Félsz az újításoktól, vagy mi?

júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"zavaró, amikor három oldalon keresztül két ember harcol a kérdésem alatt."


Pont ezért lenne hasznos ez a frissítés, amiről írtam.

Most is spammeljük és a kérdést.

Miközben simán meg lehetne oldani nekik ezt a problémát.

júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, tehát a foglalkozás elérte a célját. Leírtam már máshol is, ez az oldal nem a szórakozásról és a szórakoztatásról szól, hanem arról, hogy feltegyünk/megválaszoljunk kérdéseket, remélhetőleg segítő szándékkal. Mivel ennek a totális megvalósulása egy rendkívül utópisztikus gondolat (ha racionális szempontból nézzük), így nem teljesen értem, hogy ennek a felfogásában mi képez szellemi akadályt. Nem körülötted forog a világ, special snowflake. Vagy fogalmazhatok úgy is, hogy nem a víz tehet arról, ha belefulladsz mert nem tudsz úszni. Utóbbi esetben irány a gyerekmedence (insta, tiktok meg mittudomén).
júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%

A radiátor légtelenítő szelepét kell ilyenkor kitekerni, persze nem teljesen, és akkor a levegő távozik a rendszerből.

Szívesen.

júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Válaszoltak az email-emre. :)


Ezt kaptam: "Kedves Felhasználó!


Az oldal folyamatos fejlesztés alatt áll.

Köszönjük a javaslatát!"

júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!