Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitől/mikor bannolnak gyakorin...

Mitől/mikor bannolnak gyakorin? Jár valami figyelmeztetés? Van erre valami bevett gyakorlat?

Figyelt kérdés

Igazából azért érdekel, mert nyilván én sem vagyok tökéletes, az évek során volt nem egy trollkodó/személyeskedő/sértő (semmi komolyabb) kommentem, amikből töröltek is jó párat. Viszont soha semmi komolyabb "bünti" nem járt érte, sosem voltam permanensen bannolva, vagy egy hétre/hónapra (ahogy ez néha más platformokon szokott lenni).

A kérdésem az, akár a moderátorokhoz, vagy akinek volt tapasztalata a rendzserrel, hogy van-e valami bevett szokás erre, mikor bannolnak embereket, létezik-e x napos ban, és van eg valami megfogalmazható határ a ban és aközött, hogy csak törlik a kommentet?


júl. 11. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

A tiltás végleges, nem jár le. Régen olyan korlátozás volt (elvileg most is van ilyen), hogy ha törlik egy kérdésed, akkor 6 óráig nem írhatsz ki újat.

Nem kapsz figyelmeztetést minden egy komment törlés után. Jobb esetben ha folyamatosan problémás válaszaid vannak, hagyhatnak egyszer egy üzenetet, hogy állítsd le magad. Ha folytatod, utána már tiltanak. De a tartalomtól függően akár azonnali tiltást is kaphatsz külön figyelmeztetés nélkül.

júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha írsz a modinak levélben, megválaszolja simán, hogy ott van-e feletted Damoklész kardja?
júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A kérdések válaszok törlése szavazás alapján történik. Ha elég sokan leszavazák, akkor a rendszer automatikusan törli. Nincs olyan valós moderáció, hogy bárki olvasná vagy értelmezné a kérdéseket válaszokat.
júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Ez nem igaz. Vannak trollok akiket képtelenség eltávolítani, hiába jelentik őket tucatnyian, a moderátor felülbírálja ezeket. Válaszok esetén külön hibaüzenetet is kapsz, hogy a moderátor már látta, és nem jelentheti onnantól már senki.
júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4: Pedig a kérdések válaszok törlése bármiféle értelmezhető, megérthető ok nélkül történik. Szémtalanszor tapasztaltam, hogy a saját vagy mások teljesen normális, semleges kérdése válasza törlödött.
júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eldöntendő kérdés és provokáció indokkal is lehet az ilyet törölni.
júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ilyen alapon bármilyen kérdés törölhető, mert valakit biztos provokál. A lényeg hogy szavazás alapján törölnek, de az hülyeség hogy csak negativan lehet szvazni. Ha 100 embernek tetszik de 5-nek nem akkor is törlik.
júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem mintha számítana hogy miért, de soha sem derül ki a törlés oka, egyszerűen csak megszünik, és a továbbiakban nem használható a regisztráció. Lehet hogy csak szar a rendszer.
aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!