Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mely kategóriákat olvasod itt...

Mely kategóriákat olvasod itt az oldalon, melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés
Nekem változó, mostanában a politika kategóriával nyitok, aztán szórakozás, felnőtt párkapcsolatok, sport, állatok, tudományok, szépség és divat, emberek, ételek italok:) Van szabadidőm, kínomban már nem tudom mit kezdjek magammal. Az oldal rejtett gyöngyszeme a tudományok, értelmes, tájékozott, tanult emberekkel. A szexualitás perverzek gyülekezete. A politika elég toxikus, le kéne szoknom róla, nem tesz jót lelkileg. A felnőtt párkapcsolatok inceles kérdései szórakoztatóak. Filmes és celebes kérdések is jók. Sport most az eb miatt érdekes. Ti miket olvasgattok?
jún. 22. 20:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szinte mindegyikbe bekukkantok, de reflektálni érdemben szinte csak ebbe a kategóriába szoktam.
jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A felnőtt párkapcsolatokat, Emberek, Politika, Utazás és Pénzügyekrt szoktam legtöbbször olvasni. A legviccesebb egyértelműen a politika, de valóban vannak vicces kérdések a párkapcsolatos témakörben is.
jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Emberek, felnőtt párkapcsolatok, ismerkedés, közlekedés, sport és a szexuális kategóriát.
jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Változó, attól függ hogy milyen időszakomat élem. Általában tudományok, állatok, emberek, szórakozás, szépség és divat. Az az érdekes hogy az életemben nagyon nagy szerepet játszik az egészséges életmód és a sport, itt mégse nézem ezeket a kategóriákat, max szökőévente belekukkantok.
jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt az etalon.


De a szexualitás is eszméletlen vicces tud lenni.


Főleg mikor megjelennek a "kutyosos" perverz csajok és azt kérdezik például hogy egy dán dog meg tudja e dugni. Vagy milyen élősködőket tud el kapni.


Tiszta shop stop szintű idióták. Szinte hallom hogy: "hiányzik a csacsim." vagy: "seggből szájba...."


Annyira beteg mint a beavis and butthead xd.

jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az utazás a kedvencem
jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Asztrologia, horoszkop. Van ott kb. 2 ember (velem egyutt 3), aki konyit hozza, a tobbi kasu.



40F incel

jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Tudományok, közoktatás (mérnökként szoktam pár okosságot írni), felnőtt párkapcsolat, sport, politika kb ennyi
jún. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Már nagyon változnak a kategóriák. Tegyél fel a család kategóriába egy kérdést, ideg-beteg válaszok jönnek... Múltkor egy anya írta, hogy nem tudja rávenni a gyereket a kötelező olvasására, mindenki magát fényezte, hogy ő már az anyaméhben is azt olvasta, ahelyett, hogy a kérdezőnek segítettek volna. Pedig régen tök hasznos volt.


Egészségkategóriában vigyázni kell. Főleg a női kategória. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1270..

Elég csak a 17-18-at elolvasni, ordít, hogy pasik járnak ebbe a kategóriába nőnek kiadva magukat. Na ez csak egy a millióból, ami ezt bizonyítja. Most épp egy pisifétises pas szokott ott tombolni, akinek a betétbepisilés a mániája.


Gyerekvállalásból is nemrég rakattam ki egy embert, mert meg volt győződve arról, hogy a 4-5 éves gyerek képes 8 órán keresztül visszatartani a vizeletét és egyrészt ijesztő volt, hogy már a második kérdését tette fel a gyerekekkel kapcsolatban, másrészt meg már belesült a kamusztoriba.


Az emberek kategóriában régebben volt egy tag, aki mindenkit a bulémiára buzdított és hogy legyen x kiló, széttrollkodta az egészet, általában mindig bejön egy unatkozó troll, aki pár hónapig ott tombol és már mindenki unja. Most épp valami lábfétises meg nőgyülölő van, de volt egy depressziós is, aki minden nap hisztizett, hogy őt miért nem szereti senki.

Ugyanebben a kategóriában már elszaporodtak az öngyilkosos kérdések is...


Talán a tudományo kategória az, ahol lehet normálisan kérdezni. Oda is bejöttek a trollok, de miután kihülyülték magukat a kérdés alatt, átngedik a terepet az értelmes felhasználóknak. Általában ha ott felteszek egy kérdést, az első 1-2 választ el sem olvasom, úgyis valami hülyeség.

jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ételek-italok, gyik, ismerkedés, felnőtt párkapcsolatok, szexualitás. Ezeket rendszeresen. Ritkán be szoktam nézni a vallás, banki ügyek, mobilok, házimunka kategóriába is. Meg úgy nagyon alkalmanként 1-2 kategória kivételével mindenhova benézek, vagy épp a főoldalon lévő kérdéseket olvasom el.
jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!