Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen lehet gyakori kérdések...

Pacalpöresz kérdése:

Milyen lehet gyakori kérdések adminnak lenni?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni

2022. máj. 25. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Élet-halál ura vagyok. Csak kicsit vagyok kisebb király, mint Joe Biden és Putyin együttvéve. Szeretnél még többet megtudni?
2022. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
Cumi.
2022. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%
Remek dolog, mert minden hasznos választ ki lehet cenzúrázni, hogy végül maradjanak csak a nyugatszopdosó válaszok.
2022. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Hol lehet jelentkezni? :D
2022. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

#4

Én egyszer írtam ezügyben az oldalnak, mert érdekelt. Annyit vagyok itt, hogy az hihetetlen. Alvászavarom is van, szóval van, hogy hajnalban is itt lógok.

Szívesen besegítettem volna, akár ingyen is.


Azt a választ kaptam, hogy (a lap alján is ott van) a WebMinute kft üzemelteti az oldalt. Ha van elérhető állás ott hírdetik meg, rá nézett, de mondta, hogy jelenleg nincs. Egy ideig nézegettem is, utána már hagytam.


Őszintén amiatt is vállaltam volna, mert lényegében az oldal kezdetétől jelen vagyok az oldalon, persze több fiókom is volt már azóta. Nagyon zavar, hogy azóta ennyire leesett itt a szinvonal. Szívesen segítettem volna abban, hogy visszanyerje régi fényét.

2022. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%
#5. Részemről ugyan nem volt komoly a kérdés, de köszönöm a kimerítő választ, nagyon érdekes volt.
2022. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

#6

Mindegy, másnak később még lehet hasznos lesz és nem írnak majd emiatt az adminoknak, hogy mi ennek a menete :D

2022. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát valóban vissza szerezhetné a régi fényét...
2022. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat csuklik :D
2022. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb alkalommal, nem tudják el dönteni, hogy sírjanak vagy nevessenek egy kérdésen vagy válaszon.

:D :D :D

2022. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!