Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol talàlok ezen az...

Hol talàlok ezen az oldalon moderàtort?

Figyelt kérdés

Gyakran làtog sértegetö vàlaszokat,de a mai nap folyamàn is az ételek alkategoriàjàban kérdezö tett nagyon rossz kommentet ,ami valamilyen szinten sértö.

Ilyenkor hovà forduljak?


2008. dec. 15. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lap alján látok egy kapcsolat e-mail címet, oda biztosan írhatsz.
2008. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,megprobàlom:)
2008. dec. 15. 18:40
 3/9 A kérdező kommentje:
¨Köszönöm,ezt is jo tudni,de az az igazsàg,hogy azt sem tudom,hogy kellene elérni:)
2008. dec. 15. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy,hogy beírsz nekik.

Nekem egyszer olyan válaszomat tiltották le,amiben 1db (szóval:o db) trágár kifejezés volt.

Pedig senkit se szidtam.

A rasszista beszólásokkal kéne elfoglalva lenniük!!

2008. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy feleslegesen irok be,mostmàr tudom.

Tegnap még itt volt egy vàlasz,hogy a moderàtor àtmenetileg sztràjkol,aztàn eltünt A VÀLASZ.

fURCSA VOLT NEKEM,DE EZ ALAPJÀN MEG SE PROBÀLTAM BEIRNI.

kEZdem ugy érezni,ez egy nyitott oldal,és bàrmit kiirhatsz,rasszista,idiota,értelmetlen stb.stb véleményt is.

Tanulsàg:

Te is ird ki magadbol,még csak azért is:8

2008. dec. 16. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha valaki megszegi a szabályokat, azaz azokat a dolgokat csinálja, amit te most felsoroltál, azért kitiltás jár. Mivel azonban rengeteg kérdés és válasz születik naponta, nem biztos, hogy mindent észreveszünk. Sokszor nehezen eldönthető, mi a határ a még megengedett és a túlsó oldal között. Mint rengetegszer leírtuk már, ha ilyet tapasztaltok, megírhatjátok e-mail címünkre, a lap alján is megtalálható info(kukac)gyakorikerdesek.hu címre, és cselekedni fogunk. A válasz ez az e-mail cím egyébként a kérdésedre.

Az előző válaszoló által írtakról pedig annyit, miután ugyanerre panaszkodott nálunk is, megírtuk neki, hogy a trágárságellenőrzést program végzi, ami tartalomellenőrzést képtelen végezni. Nem értem, miért képtelen ezt megérteni, és még mindig ezen lovagolni, és emiatt olyanokat terjeszteni, hogy "teljesen mindegy, hogy beírsz nekik".

2008. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tapasztaltam, hogy eléggé korrekt módon kezelik a lapot.


Csak az a kár, hogy ha üzenetet kapok, még mindig nincs benne a mutató a cikkre... :-(

2008. dec. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Moderátor Úr!Az emléklezeted tökéletes, én írtam anno, sőt idéztem a mondatból,semmi nem történt, a mai napig ott díszeleg.

A sok ócska dumáról nem is beszélve!

Tényleg korrektek vagytok!

2008. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Még az előző vagyok:

A bunkó választ vagy nem veszed tudomásul, vagy ha annyira bánt (meg nem is jogos), vívsz az illetővel egy szócsatát, aztán, ha semmi eredménye, elkönyveled, unaloműző-oldal unalmas embeeknek.

Én is csak ritkán jövök fel, akkor is csak akkor teszek fel kérdést, ha nagyon muszáj, sürgős (végtére is, azért a sok fikázáson kívül néha kap az ember egy-két hasznavehető instrukciót is),de inkább odaírom - ha lehet - kiktől várok választ, mert nem véleményekre vok kiváncsi,hanem konkrétumokra.

Ja,és unalmas óráimban válaszolgatok némelyiknek, de olyankor fejemet veszik általában...bár soxor a kérdésekből is sokminden lejön a kérdezőről.A döntésképtelenséget meg nehéz beismerni,pedig azért írogatnak ide kérdéseket,nem másért.

2008. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!