Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik habi kérdést tesznek...

Akik habi kérdést tesznek fel, azok annyira gyökerek, hogy neten arc és név nélkül akarnak menőnek tűnni?

Figyelt kérdés
Már régóta ezen gondolkodok, hát most megkérdezem.
2008. dec. 15. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Màrmint milyen habi kérdésre gondolsz?

Miböl gondolod hogy ha feltettek egy kérdést az Habi?

Lehet hogy igenis érdekli a vàlasz.

És nem gyökerek,nem vettem észre hogy kérdés alapjàn itt bàrki lehet menö...

Legalàbbis még szàmomra senki sem tünt annak.

De a legjobb ha làtsz ilyen habi kérdést,azonnal megkérdezed a kérdés kiirojàtol ugyanezt!

2008. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hmm..Gondolok itt a,mit tegyek?3pasival járok 4el flörtölök,és d*gni akarok mindegyikkel.Hogy oldjam meg?Ja és 14éves vagyok..

Vagy megfelelő a 23centis péniszméretem?

14leszek.

Vagy azok a kérdések amik tuti habik,de nem biztos,hogy a menpségen alapulnak..Pl:

Összejöttem egy nálam 30évvel fiatalabb lánnyal,és kiderül,hogy a gyerekem,aki a hugomtól van.

Soroljam még?

2008. dec. 15. 17:03
 3/8 A kérdező kommentje:
menőségen*
2008. dec. 15. 17:03
 4/8 A kérdező kommentje:

"Vonzódást érzek a barátnőm tacskójához. Ez normális?"

Ezt a kérdést most olvastam...Nem hinném,hogy vannak ilyen elmebeteg emberek....

2008. dec. 15. 17:10
 5/8 yuda ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon egyszerű: mindenkinek más a humorérzéke és aki feltesz ilyen kamu kérdéseket,az meg van róla győződve,hogy most akkora poénos...pedig nem. :D



-de most mondok neked én is valamit: ha egy fogyatékosnak azt mondod,hogy fogyatékos: az elhiszi?-Nem bizony!-sőt azt mondja rád,hogy te vagy az-érted mit akarok ezzel mondani?


-jobb ha nem veszel részt ezekben szerintem...majd lesznek akik igen és így jól elvannak-megérdemlik egymást...

2008. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ohhh.Az ilyen kérdéseket meg se szoktam nyitni.9

Most komolyan.

Rendben ilyen téren igazad van,.,sokkszor tuloznak,de az olyat észre lehet venni azonnal,és nem érdemes rà vàlaszolni.)

Én teljesen màs tömakörre gondoltam,bocsi,kommentedböl màr értem jobban!(elsö vàlaszolo9

2008. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi.köszi
2008. dec. 16. 01:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök viccesek, nekem tetszenek az ilyen kérdések, gyakran az motiválja az ilyen kérdések íróit,hogy van aki fennakad rajtuk.
2009. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!