Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen indíttatásból írnak...

Milyen indíttatásból írnak egyesek "nesze semmi fogd meg jól" válaszokat?

Figyelt kérdés

Pl: Csöpög a csapom, mi okozhatja? (Az illető, egy hasznos tanács hatására maga is nekiállna szerelni, de segítséget kér) Erre jön nagyokoska: Hívj vizvetekészerelőt.

Vagy egyszer én kérdeztem, hogy hosszútávú orrdugulás ellen milyen módszer lenne jó, mire valaki megmondta a frankót: "Nem gondoltál arra, hogy orvoshoz kellene menni?" deba..meg, azért írtam ide a kérdést.

Vagy pl: "Honnan tölthetem le a xxxxx-könyvet?" Erre a válasz: "nézz körül torrent oldalakon" tényleg? vajon mi a bánatnak kérdeztem?

Szerintem az ilyen válaszolási stílus is csak egy trollkodás.


2010. szept. 3. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyire telik az értelméből, vagy csak rosszul értelmezte a kérdést...
2010. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük!



:DDDDDDDDDDDDDD na jó, csak vicceltem, egyébként nem tudom, de engem is idegesít, főleg akkor, ha felteszek egy számomra komoly kérdést, és valaki elvicceli vagy csúnyákat ír rá, nagyon rosszul tud esni.

Így élik ki magukat, ez ad nekik örömet.


20/L

2010. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos az internetet még nem kötik IQ-hoz
2010. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát de most nem azért de "Csöpög a csapom, mi okozhatja? (Az illető, egy hasznos tanács hatására maga is nekiállna szerelni, de segítséget kér) Erre jön nagyokoska: Hívj vizvetekészerelőt. "

Most nem azért de neten keresztül ki az az ember aki tudná hogy mi a baja ???? esetleg meg kell húzni de erre te is rá tudnál jönni, ha gondolkodnál, a jó válasz bizony az hogy hívj szerelőt....

És a kérdésre pedig: Azért mert hülye kérdésre hülye válasz, lehet hogy a kérdező számára az egy komoly válasz, de olyan kérdést ne a neten keressen választ könyörgöm hogy miért csöpög a csap.... XDDD

De biztos én vagyok a hülyegyerek...-.-

2010. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de jó már, hogy fogalmazni se tudok. lehet az az oka hogy már félig csukva van a szemem ,na megyek aludni.
2010. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Daint, értem mit gondolsz, én is rossz példát írtam a csöpögp csappal kapcsolatban, de ha már most ezzel a példával helyettesítjük be, akkor én olyasmire gondolok a "hívj szerelőt" helyett, hogy "valószínű a szelepülés kopott vagy a tömítés, ha lehúzod a tekerőt, akkor egy 13-as villáskulccsal ki tudod tekerni a csapot, nézd meg a tömítést, amire a tömítés támaszkodik az a szelepülés, azt is meg tudod nézni, körbe egyenletes-e a kopása, ha nem, akkor a tömítést cseréld, ha az kopott, akkor lehet kapni szelepülésmaró szerszámot, azzal meg tudod csinálni"

Na ez egy hasznos válasz lenne az elképzelt kérdés-felelet-ben. A többi csak felesleges billetyűkoptatás.

Vagy: "Miért indul nehezen a motorja az autónak félmelegen? Golf1" "vidd autószerelőhöz" -nahát, már épp a suszterhez készültem.

A hasznos válasz így szólna: "Mivel a Golf1-ben K-jetronic injektor van, ebben a bemelegedésszabályozó bimetálos, ez tönkre tud menni, de sok esetben a nyomástároló a ludas, ami elengedi a nyomást." Na így a paraszt már tudja merre induljon, nem csak "nesze semmi fogd meg jól" választ kapott.

2010. szept. 4. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!