Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki random jelent...

Ha valaki random jelent valakit akkor az kap érte valamit?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne! 100 000 forintot utalnak át.
2021. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hú hát akkor gyorsan jelentek mindenkit!!!

:D

2021. okt. 3. 21:48
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Miért ne? Ha sokat segíti a moderátor munkáját, akkor kaphatna a profilján belül valami kis rangot.
2021. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogy nincs alapja a jelentésnek
2021. okt. 3. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
HA ok nélkül jelentget valaki, akkor elöször fogyelmeztetö üzenetet kap. ha nem hagyja abba, akkor meg kizárják az oldal használatából.
2021. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

ahogy 1-es mondja!

Nekem csak ma 15 millió ütötte a markom!

2021. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom, hogy megvonják tőle a hibajelentés opciót, de ki nem tiltják csak ezért az oldalról.
2021. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk én ezt a megvonogatást nem értem. A jelentés lényege, hogy szerintem szabályt sért az adott kérdés vagy komment, ők átnézik, és ha egyetértenek, törlik, ha nem, marad. Mi az, hogy letiltják a jelentési opciómat, csak mert az esetek többségében ők nem értenek egyet avval, hogy törölni kell azokat, amiket jelentek? Ez olyan, mintha az lenne a bajuk, hogy dolgozni kell.
2021. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Persze, mindenkinek a lelkiismeretére van bízva, hogy mit tart szabályszegőnek, de itt inkább arról van szó, hogy valaki elkezdni jelenteni az olyan témákat, ami egyébként teljesen normális, csak épp neki nem tetszik. És mondjuk flood-szerűen bejelent 30-40 kérdést egymás után. Na ilyenre gondolok, hogy elveszik tőle a jelentési lehetőséget.
2021. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: De még így is, nekem nincs meg a jogom ahhoz, hogy 30-40 kérdést szabályszegőnek találjak? Lehet, hogy csak más világban élek, mint az idelátogató átlag, í]y többgéle dolog irritál. :) Ha a mennyiség zavarja őket, akkor szabjanak ki egy limitet, hogy egy bizonyos intervallumon belül hány jelentést lehessen küldeni!
2021. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!